Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Передостання інстанція ✙

@penultimate_resort
Кількість підписників: 1 883
Фото: 1,580
Відео: 52
Посилання: 635
Опис:
Nihil credimus nisi victoriam
Джерело

✙ Передостання інстанція ✙ | Байка про «якби не обрали Зеленського, Путін би не напав» має стільки ...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙ ✙ Передостання інстанція ✙ @penultimate_resort
2 420 Охват/переглядів 2025-07-07 11:26 Повідомлення №4293
Байка про «якби не обрали Зеленського, Путін би не напав» має стільки ж правди, як і «якби не Майдан, не було б війни». Кремль уже мав плани великого вторгнення задовго до виборів президента України. І так само він мав плани розчленування України задовго до революції.Можливо, якби режим Януковича не був повалений, російський напад обмежився б окупацією Криму, а спроби віджати Донбас мляво розтягнулись би на роки. Мінімум крові, але ми б жили в умовах диктатури без жодної надії на політичну свободу й економічний розвиток.Так само можливо, якби в 2019 році обрали Порошенка, ФСБ не змогла б рапортувати до Кремля про слабкість «київського режиму», і повномасштабне вторгнення замість 3 напрямків мало би 1. Але замість безумовної підтримки й засудження агресора ми б отримали багато претензій.Нас би винуватили у зриві Мінського процесу, бо російські безсоромні звірства й надалі відбувалися б у тіні. «Антифашистський» дискурс росіян лишився би частиною мейнстріму, і українці б не стали всесвітньо відомими героями нашого часу, для яких не шкода жодних грошей чи зброї.Історія — це така штука, через яку нема сенсу журитися. Навіть якщо ми знайдемо відповідальних за стратегічно невірні рішення й покараємо їх по всій суворості закону, це не поверне до життя загиблих і не змиє кров з наших душ. І тим більше не вижене із нашої землі росіян.Українці, може, і хотіли би мирно жити й чесно працювати, однак тепер ми — не від щирого бажання — машини для вбивства, а наша доля — джихад, час забав.