Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙
Додано 14 лип 2024

✙ Передостання інстанція ✙

@penultimate_resort
Кількість підписників: 1 881
Фото: 1,580
Відео: 52
Посилання: 635
Опис:
Nihil credimus nisi victoriam
Джерело

✙ Передостання інстанція ✙ | Ми всі настільки звикли до надбань фемінізму, що перестали розуміти, щ...

Логотип телеграм спільноти - ✙ Передостання інстанція ✙ ✙ Передостання інстанція ✙ @penultimate_resort
1 900 Охват/переглядів 2025-02-20 13:15 Повідомлення №4245
Ми всі настільки звикли до надбань фемінізму, що перестали розуміти, що воно, в біса, таке. Зауважу, що будь-яка жінка, яка приймає рішення сама за себе й не капітулює перед чоловіками лише тому, що вони народилися з яйцями, є феміністкою, як би хто до цього не ставився.Ще 50-100 років тому, в залежності від країни, жінка не могла самостійно розпоряджатися майном і грошима, обирати та бути обраною, займати керівні посади, здобувати освіту, служити в армії, законно опиратися сексуальному чи репродуктивному тиску тощо.Наше суспільство збіса феміністичне, хоч і страждає від деяких застарілих стереотипів, які досі працюють в законодавстві та правоохоронній діяльності. Українкам досі важко пробитися в кар'єрі завдяки заслугам, захиститися від насильства. Але багато де таке навіть таке не снилося.Суспільство, в якому чоловіки та жінки рівні перед законом — це суспільство, в якому більше свободи та щастя. Не можу зрозуміти противників рівноправ'я: а чи вам цікаво мати стосунки з жінкою, яка вас цінує та підтримує зовсім не тому що ви цього дійсно заслуговуєте?Раніше я мав стосунки з патріархально-орієнтованими жінками. Вони вимагали відповідати пиздонутим стандартам маскулінності, від яких тхне брагою та потними яйцями, а повагу та ніжність сприймали як слабкість. Для них ти або чоловічий чоловік, який дає бабло, або йдеш до біса.Я все ж вирішив іти до біса, і не проґавив. Бо в стосунках має бути взаємоповага та підтримка, що будується на позитивних якостях і багатстві особистостей партнерів, а не на дідусевих схемах домострою, де чоловік б'є, а жінка розсуває ноги.Зараз мені важко уявити, як це — бути в стосунках з людиною, якій наплювати на твою особистість, і для якої головне — твоя маса й гаманець. Бережіть себе й цінуйте людей, які здатні вбачати в інших щось більше за шматок м'яса з соціальним статусом.@penultimate_resort