Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - PEKHNO🇺🇦
Додано 14 лип 2024

PEKHNO🇺🇦

@pekhno_news
Кількість підписників: 69 465
Фото: 14,900
Відео: 6,650
Посилання: 9,650
Опис:
Коротко, аналітично та з виходом за межі З питань допомоги військовим пишіть особисто - @v_pekhno Звіти по зборах - https://t.me/+FO34Cg-UOm9iNDk6
Джерело

PEKHNO🇺🇦 | Зняття комбригів після втрати Сіверська📰 Будемо оперувати статтею, яка...

Логотип телеграм спільноти - PEKHNO🇺🇦 PEKHNO🇺🇦 @pekhno_news
20 700 Охват/переглядів 2025-12-27 14:08 Повідомлення №23250
📤 Зняття комбригів після втрати Сіверська📰 Будемо оперувати статтею, яка вийшла на Українській правді, де вказано, що з посади очільника бригади зняли командира 54 ОМБр, яка безпосередньо відповідала за оборону міста. А також на черзі комбриг 10 ОГШБр, який при поверненні також має бути відсторонений. Його бригада тримає оборону південніше від Сіверська, кудою почав затягуватися противник в саме місто. 🟡Причини - неправдиві доповіді в своїх смугах відповідальності. Чи новина це для нас? Той хто слідкує за нами, то знає, що давно вже ні, адже саме на цьому ми наголошували, коли Сіверськ почав падати. Чи єдині це командири, до яких є питання в тому районі - ні, адже в Сіверськ почали заходити не тільки з півдня і в глибині території ворог фіксується не тільки на півдні, а й занепокоєння викликає північна сторона. Зазвичай, коли когось знімали з очільника бригади, де були різноманітні причини, але точно не позитивні, то ці люди опинялися просто в інших бригадах або на вищих посадах. Чергова можливість переконатися, чи є якісь зміни в таких зняттях або ж ми просто робимо це даремно і помилки будуть повторюватися.🫡 Окрема увага речникам ГШ, у яких "були друзі" на Сіверську, які передавали, що Сіверськ тримається під контролем Сил Оборони. Хоча питання, а чи є ті "друзі" взагалі...Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат