Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - PEICHEV
Додано 06 січ 2025

PEICHEV

@pei4ev
Кількість підписників: 24 006
Фото: 572
Відео: 345
Посилання: 712
Опис:
Привіт! Це Сергій Пейчев - журналіст та автор каналу Pressing. В ютубі та інших соцмережах багато цензури, тому тут буде усе те, що хотіли, але не могли показати вам раніше Допомога з інформацією: [email protected]

👥 Кількість підписників

24 006
Середній/День:: -4
Середній/Тиждень:: -558
Середній/Місяць:: +661

👁️ Середній перегляд на повідомлення

10 816
Середній/День:: 15,000
Середній/Тиждень:: 9,930
ERR: 45.06%

📊 Кількість повідомлень на день

0.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 11,800 25-05-13 10:22
Ресурсна угода України і США. Велика інвестиція чи шоу, яке нічого не дасть?Цікава стаття вийшла на Financial Times «Чому угода Трампа щодо українських ресурсів не дасть результатів протягом десятиліття».Основні думки з цієї статті та загалом з американських змі:Банальні, як війна та корупція, не деталізую. Нічого нового).📉 Проблема часу: угода про спільний фонд розвитку ресурсів в Україні виглядає перспективно, але реальні інвестиційні вигоди можуть надійти не раніше 2035 року.І це правда, бо спеціалісти і в моєму відео зауважували, що потрібна геологічна розвідка, оцінка ризиків, побудова логістики. 🇺🇸 США будуть інвестувати поступово, і надалі шукатимуть приватних партнерів, готових увійти в ризиковий ринок.🇺🇦 Україна сподівається на швидкі надходження, зокрема з продажу газу та експорту титану. Тут є потенціал заробляти швидше, але треба гарантувати безпеку для інвесторів.🤔Угода — компроміс після провальної спроби зустрічі Зеленського й Трампа у лютому. Вона не є гарантією підтримки, але символізує "відкриті двері" до відновлення співпраці.Короче все не так погано, але завтра Саудівської Аравії тут не буде). Насправді головне, аби почали робити хоча б щось, бо наша економіка – це сльози.
👁 13,600 25-05-01 12:11
🎥Ловіть ще кілька цікавих фактів із останнього відео💣 Чи може Україна створити ядерну зброю?Теоретично — так. Є уран, плутоній, станції. Але насправді — це майже неможливо. Усе під міжнародним контролем. У нас немає технологій, які дозволили б зробити це безпечно. І навіть якщо хтось щось вкраде — далеко не дійде. Радіація така, що сам «світитися» будеш. Контейнери, дозиметрія, закон — усе не дозволить цього зробити.☢️ АЗ-5 і Чорнобиль: що було насправдіКнопку АЗ-5 натиснули правильно — це аварійний захист. Але причина вибуху — не вона. Це була сукупність проєктних помилок і порушень з боку персоналу. Реактор уже вийшов з-під контролю — «машина без гальм». І навіть без натискання кнопки вибух усе одно був би.🖤 Чорний ящик на АЕСНа кожному енергоблоці є система ІЕОС. Вона фіксує все в реальному часі — сотні параметрів. Усе зберігається дуже довго. Якщо щось трапилось — можна подивитися, що сталося, коли і чому. Це як цифровий слід: кожна дія, кожне відхилення — на місці.🏗 Скільки коштує побудувати ядерний енергоблок?Один енергоблок — це 4–5 мільярдів доларів. У Китаї будують за 6 років, на Запорізькій АЕС один із блоків звели за 4. Окупність — приблизно 16 років. Проєктний термін роботи — 30 років, але його вже продовжують до 40, 50 і навіть 60. Все залежить від техстану корпусу реактора. Зараз є навіть технології «лікування» швів, щоб подовжити термін.
👁 15,000 25-04-16 13:18
На Youtube Бомбардир вийшло нове відео. Тут цитати з випуску.1️⃣В Грузії саме українськими протизенітними комплексами були збиті перші російські бомбардувальники ТУ-22. А потім нам перестали надходити снаряди з України. Парламент в Києві не визнавав РФ агресором та створив комісію, яка заблокувала допомогу Тбілісі2️⃣У російських спецслужб довгі руки. Це вони через кілька років після війни вбили українського військового (Івана Мамчура) у Рівному. Він вчив грузинську армію користуватись системами ППО. Це вітання для інших. Як ви могли? Ми ж «брати», а ви допомагали нашим ворогам3️⃣Війна в Ічкерії (Чечні) велась за гроші США. Тоді Америка, а саме Біл Клінтон фінансував допомогу РФ після розпаду СРСР. А ці гроші Ельцин направляв на війну. Багато хто сміявся, коли Дудаєв відкрив кримінальну справу на Клінтона. Це був важливий фактор щоб зафіксувати це для історії4️⃣Якби мова йшла про життя російських солдат, то рф на них все одно. Але коли, після операції Джихад, Масхадов сказав Ельцину, що ми проведемо по Грознову полонених росіян, як колись ви німців(і це побачить весь світ), тоді керівництво РФ сказало: «Що завгодно, але давайте зупинимо війну!🎥Відео: https://www.youtube.com/watch?v=TaIAdfghRQo
👁 13,000 25-01-19 13:00
🔥Цитати Андрія Білецького 1️⃣Я постійно викидаю офіцерів, які не виправдали себе, ми їх понижуємо у званні, і вони нормально до цього ставляться. Не відправляємо на підвищення, як у нас прийнято, ти щось просрав, а тебе підвищили десь там у тилу. 2️⃣Часто чую, що у 3 ОШБр тако то реклама, у вас там, шось є. Рєбята, шо є? Хтось подумав, що більшість з цих людей до 22 року не воювала. Так, у мене кістяк під 800 азовців був, але вже нове покоління виросло. У них більше досвіду, ніж у тих 800 азовців. У нас зараз *** людей, у Азові на піці було 1000. 3️⃣Коли говорять про рекламу 3 ОШБр, то не думають про прості речі. Ти можеш поганий продукт продати 1 раз. Навіть у таких умовах, бригада росте чисельно, навіть при втратах. 4️⃣Чи є аналітики війни, які рахують втрати? - Їх немає, не існує. Не існує аналітиків у армії, бо розподіли і задачі будуть автоматизовані, тоді генерали втратять самоуправство і одноосібне рішення. У нас є батальйони, які отримали піхоти за 6 місяців більше, ніж механізована бригада за рік.