Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Клуб Педіатрії
Додано 14 лип 2024

Клуб Педіатрії

@pediatricclub
Кількість підписників: 926
Фото: 298
Відео: 40
Посилання: 355
Опис:
Вас вітає Ukrainian Pediatric Platform та Jump. Тут ти віднайдеш педіатричні новини, гайди, підбірки книжок та ресурсів, лекції, практичні посібники, онлайн та оффлайн зустрічі, відео-інтерв’ю та розбір кейсів.📚🤓
Джерело

Клуб Педіатрії | Всім привіт! Всі ми знаємо, що лікування пацієнтів - це не лише про пр...

Логотип телеграм спільноти - Клуб Педіатрії Клуб Педіатрії @pediatricclub
276 Охват/переглядів 2025-03-30 10:51 Повідомлення №742
Всім привіт! Всі ми знаємо, що лікування пацієнтів - це не лише про призначення ліків, а часто і про комунікацію. Тому хочемо з вами поділитись нещодавньою історією учасниці Клубу Проблема комунікації з мамою дитини, яка виникла у мене цього тижня. Пацієнт, прийшов до мене на консультацію, за проханням однієї із впливових людей лікарні. Мама дитини лікарка. Домовилися про забір аналізів одразу у відділенні якому я працюю. Отож, пацієнтка з мамою прийшли, довелося почекати до години часу поки медсестри взяли дитину в маніпуляційну. З першого разу з якихось причин, не вдалося набрати аналізи, потрібно було підколоти другий раз. І тут дзвінок мами до мене, я прибігаю у маніпуляційну, чую обурення матері, що за некомпетентні медсестри, чому двічі колять, чому так багато пробірок, що вона ще такого не бачила. Я пояснила для чого набирається стільки пробірок. Дитина вийшла з маніпуляційної та почала плакати, бо її двічі кололи, і одне місце уколу довелося замотати бинтом. Я співчутливо, сказала дитині: «Вибач, що так вийшло, ми не хотіли тобі робити боляче». Замість того, щоб захистити наш персонал, перед мамою дитини (адже я знаю, що роботу вони виконують сумлінно і зі всім справлються), я промовчала… А промовчала через те, що це ж пацієнт від… Для мене було не ок, те що: - я відразу не пояснила, що це буде декілька пробірок набиратися; - не захистила свій персонал; - не перечила будь чому, що говорила мама дитини, бо це ж пацієнти від …І на закінчення, мати дитина сказала, що от за те я люблю приватні лабораторії, там не потрібно чекати, і персонал компетентний… Що б ви робили у такій ситуації? Чи можливо маєте власні схожі історії?