У Києві нотаріус зареєструвала право власності на будівлю на Печерську без належних документів – їй повідомлено про підозруЗа процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру приватному нотаріусу, яка зареєструвала право власності на будівлю на Печерську за приватним товариством без належних документів.Встановлено, що нотаріус, провела реєстрацію права власності на будівлю на підставі лише технічного паспорта, за відсутності будь-яких правовстановлюючих документів. Відомо, що ця будівля тривалий час використовувалась мешканцями сусідніх будинків як пункт приймання склотари. Дії підозрюваної кваліфіковано ч. 3 ст. 362 КК України, а саме як несанкціоновані дії з інформацією в державному реєстрі, вчинені за попередньою змовою групою осіб. Зазначимо, що кінцевою метою набуття будівлі у приватну власність є заволодіння земельною ділянкою в історичній частині Києва.Пресслужба Київської міської прокуратуриПІДПИСАТИСЬ Запропонувати новину@SuperKiyv_bot
Мистецтво має здатність зупиняти час і зберігати найцінніше — людські почуття й історії.З нагоди Дня Збройних Сил України у холі Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відкрили виставку «Сильні. Вільні. Звитяжні», де українські фотохудожники через об’єктив передали силу та незламність нашої країни.Разом із командою, авторами робіт та представниками Київської міської організації Національної спілки фотохудожників України ми вшанували мужність і жертовність українських захисників, які щодня ризикують заради нашого майбутнього.У кожній світлині — сила духу, незламність і краса українського народу, який навіть у найважчі часи зберігає гідність і прагнення до волі.Вдячна директорці Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» Оксані Новіковій-Вигран за представлення проєкту та розповідь про його ідею, а також голові правління Київської міської організації НСФУ Любові Котляр — за високу оцінку робіт і наголошення на важливості теми національної стійкості.Окрема подяка авторам світлин —Оксані Чорній, Віталію Сокиру, Андрію Дубчаку, Олександру Ковшуну, Дмитру Корнілову, Олегу Пальчику, Софії Шевченко, Андрію Чекановському —за глибину, щирість і правду, які звучать у кожній роботі.На заході також були присутні студенти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Мистецтво — теж сила. Сила пам’яті, правди й незламності. 🇺🇦
Печерський іподром.У 1867 було засновано Київське товариство випробувань коней, незабаром почалися кінні змагання.У 1915—1916 роках для потреб іподрому була збудована на сучасній вул. Омеляновича-Павленка, 9. У будівлі була крита двох'ярусна трибуна завдовжки близько 125 метрів, здатна вміщати більше чотирьох тисяч чоловік одночасно. Тут були свій ресторан і буфет. Свого часу іподром на Печерську вважався одним з найкращих розважальних місць у Києві.У 1910-х роках Печерський іподром використовувався як один з льотних майданчиків Київського товариства повітроплавання. У квітні 1911 року на іподромі виконував демонстраційні польоти, у тому числі з пасажирами, відомий авіатор С. Уточкин, який роком раніше вперше продемонстрував у Києві політ літака на іншому київському іподромі — Сирецькому (знаходився на місці кіностудії імені О. Довженко).Вперше ідея забудови поля іподрому виникла у 1930-і, коли у Київ переносилася столиця України. Але того разу вона не була реалізована. Вдруге до неї повернулися через 30 років. Печерський іподром був закритий у 1965.#печерськісторичний
Поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди на вулиці СаксаганськогоПодія відбулась 10 жовтня приблизно о 21:40. 24-річний керманич автомобіля Mercedes-Benz, не впоравшись з керуванням, виїхав за межі проїзної частини на тротуар з подальшим наїздом на дівчину та чоловіка, які перебували на літній терасі закладу харчування.У результаті ДТП 24-річну дівчину було госпіталізовано до лікарні, де після надання медичної допомоги її відпустили. 35-річний чоловік звернувся до лікарні самостійно зі скаргою на біль у нозі, йому надали допомогу без госпіталізації. На місці події працювала слідчо-оперативна група з розслідування ДТП столичного главку та екіпажі патрульної поліції. Правоохоронці перевірили водія на стан сп’яніння – прилад «Драгер» показав, що керманич позашляховика був тверезим. Крім того, винуватець ДТП пройшов освідування у медичному закладі, наразі поліцейські очікують результатів експертизи. Слідчі скерували потерпілих на проведення судово-медичного дослідження. Після встановлення ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень буде прийнято рішення щодо правової кваліфікації даної події.