Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Одеське косплей ком'юніті
Додано 06 гру 2025

Одеське косплей ком'юніті

@pdslhnodesa
Кількість підписників: 640
Фото: 473
Відео: 25
Посилання: 99
Опис:
Читайте прикріплене повідомлення🤗 Відправити повідомлення: @PidsluhanoANON_bot

👥 Кількість підписників

640
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: +9

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2
Середнє за день: 1.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

https://t.me/pdslhnodesa/1797додам до свого попереднього тейку тут бо відповідати на вже висміювання в коментарях нема сенсутейк ізначально про те, що на паті в кіностудії ПОСТІЙНО занадто гучна музика, що неможливо ні з ким нормально поговорити, та постійно темно, що не дає можливості нормально подивитись шо продають в тих же магазинчиках. через постійну музику і темряву в приміщенні часто дуже некомфортно знаходитись, через що доводиться тусити на вулиці, від чого й виникло питання а нахуя ваще купляти квитокя не вважаю, що на паті повинно бути дохуя світла і повна тиша, як деякі за мене вирішили, але це не значить що умови не можна покращитив час між виступами, дискотекою і тд можна робити світло більш білим, а тобто світлішим, та робити музику трохи тихіше щоб хоча би не доводилось дуже гучно говорити. це не складно і покращило би експіріенс для багатьох людейя знаю, що це технічно паті і ніхто нікого не змушує на них ходити. але які ним альтернативи для тих хто хоче просто соціалізуватись з косплеєрами? сходки проводять достатньо рідко, і там зазвичай менше людей, через що складніше знайти когось цікавого, а просто з друзями збиратись то зовсім іншеі також, якщо вам не подобається чиясь думка, то необовʼязково писати цій людині хуйню#тейк