Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @pcu_policecontrolukraine

Логотип телеграм спільноти - Police Control Ukraine 2021-10-26

Police Control Ukraine

Кількість підписників:
10242
Фото:
8880 
Відео:
3610 
Посилання:
4600 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
ЗМІ показують нам красиву картинку, але чи так це є насправді ??? Ми об'єктивно покажемо все про нову поліцію України. Запропонувати новину: @PoliceControlUkraineBot Реклама: @PoliceControlUkraineBot

Канал Police Control Ukraine - @pcu_policecontrolukraine - №17424

Отже, трохи про Межигір'я.
Одразу після чи то захоплення, чи то "заселення" в Межигір'я натовпу активістів, по класиці, була зареєстрована "неприбуткова" громадська організація ГО НПУ Межигір'я.
Засновник та медійний "керівник" ГО НПУ Межигір'я Денис Трахкотелик, також є керівником охоронної фірми "ВАРТА ПЛЮС", єдиним бенефіціаром якої значиться Євген Шаронін. Український гребець, учасник Олімпійських Ігор в Атланті та місцевий авторитетний бізнесмен. Серед його активів фермерські господарства, елітні котеджні містечка, комплекс відпочинку Sobi life з ресторанами та якісними розвагами.
Як в Межигір'ї, тільки краще...
Цей зв'язок і пояснює швидкість з якою купа ноунеймів без бізнесового бекграунду на кшталт Трахкотелика, перетворили Межигір'я на місце розваг.
Тепер про податки.
Якщо ви пили каву, користувалися електротранспортом, або їли в ресторанчиках на території Межигір'я, ви маєте розуміти - на жоден цей бізнес не було отримано дозволів, не проведено інспекцій якості, та не сплачено не те що податків, навіть комунальні платежі не оплачували від слова "зовсім".
Причина?
ГО НПУ Межигір'я системно "малювала" мінусову фінансову звітність, яка не дозволяла виплачувати платежі. Близько 5 років знадобилося пану Трахкотелику, щоб нарешті второпати як правильно коментувати фінансові справи Межигір'я в медіа.
Так, у 2018 році Трахкотелик заявляє, що сума доходів Межигір'я складає від 32 до 36 млн гривень, які витрачаються на утримання комплексу. І в цьому ж році ГО НПУ Межигір'я подає декларацію про скромні 3 406 000 грн прибутку, з яких 3 062 000 пішли на утримання об'єкта.
Тобто фінансова звітність Межигір'я писалася кимось іншим, а Трахкотелик був настільки далеким від цього процесу, що дізнавався що там намальовано лише з публічних реєстрів в кінці року.
Починаючи з 2020 року, фінансова звітність Межигір'я зростає вчетверо. Навіть у перший рік повномасштабного вторгнення, коли впало виробництво у всій країні, Межигір'я показало результати вищі за ті, що були до 2020 року - 9 577 500 і збиток 6 081 800 грн. Хоча нічого принципово нового Межигір'я для відвідувачів не вигадало. Ті ж розваги, ті ж ресторани, ті ж електровелосипеди.
Хіба що окрім цеху з виробництва контрафактних товарів. 5 виробничих ліній, 20 пакувальних машин та близько 200 тонн готової продукції вилучили БЕБ у 2023 році. Це солодощі, кава, жувальні гумки, вермішелі швидкого приготування, загалом асортимент, який ви можете знайти в будь-якому продуктовому магазині. Тільки без контролю якості, сплати податків, та вироблений на краденій електроенергії.
Чому ми пов'язуємо виникнення контрафактного виробництва і різкий зріст обороту ГО НПУ Межигір'я?
Будь-яке виробництво це відкладений прибуток, бо першочергово треба завести гроші на зарплати та закуп сировини, адже перші прибутки, в кращому випадку, будуть після перших продажів. Якщо ви робите "чорний" цех з виробництва копій товарів відомих марок, відповідно вам треба "чорний" капітал. І цей капітал треба покласти на якийсь рахунок, адже мало хто погодиться продати вам, наприклад пакувальну плівку оптом, в обмін на спортивну сумку грошей. Легальний бізнес, на відміну від офшору "Межигір'я", дуже просто порахувати. Тож іноді для бізнесменів ухилення від сплати податків, шляхом продажу великої кількості продукту за кеш, це ризик, на який вони не готові іти.
Таким чином, скоріш за все причина стрімкого зросту обороту ГО НПУ Межигір'я це організація цеху з виробництва контрафакту. Бенефіти очевидні - ведете бізнес по "чорному" і щомісяця легалізовуєте прибуток знімаючи "білий" кеш з рахунків ГО НПУ Межигір'я, відмитий за допомогою "намальованої" бухгалтерії. В чистому виді "мийка" і жодного контролю.

3800
24-07-16 17:25