Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!

Повідомлення telegram каналу - @pcu_policecontrolukraine

Логотип телеграм спільноти - Police Control Ukraine 2021-10-26

Police Control Ukraine

Кількість підписників:
10244
Фото:
8880 
Відео:
3610 
Посилання:
4600 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
ЗМІ показують нам красиву картинку, але чи так це є насправді ??? Ми об'єктивно покажемо все про нову поліцію України. Запропонувати новину: @PoliceControlUkraineBot Реклама: @PoliceControlUkraineBot

Канал Police Control Ukraine - @pcu_policecontrolukraine - №16277

👮‍♂️#Кіберполіція допомогла знешкодити хакерів, які вимагали "крипту" від компаній Європі та Америці
Залучили Європол, Євроюст, а також правоохоронців Франції, Чехії, Німеччини, Італії, Латвії, Нідерландів, Іспанії, Швеції, Японії та Канади.
Зазначається, що починаючи з 2020 року зловмисники атакували вірусом-вимагачем 168 міжнародних компаній у країнах Європи та Америки. Вони заражали сервери шкідливим програмним забезпеченням та викрадали з них інформацію. Надалі дані на комп’ютерах жертв зашифровувалися і робилися непридатними для використання.
За відновлення доступу члени угруповання вимагали від 5 до 70 мільйонів доларів у криптовалюті. У разі несплати викупу або звернення до правоохоронців погрожували розповсюдити викрадені дані у даркнеті.
За даними слідства, організатори чітко розподіляли обов’язки між учасниками групи. Окремі члени відповідали за збір інформації та пошук вразливих місць в архітектурі кібербезпеки жертв. Зібрану інформацію вони передавали спільникам з навичками комп’ютерного програмування.
У рамках проведення сумісного міжнародного розслідування із правоохоронними органами Європейського союзу та країн Азії, українські поліцейські провели масові обшуки на території Києва у приміщеннях одного з учасників угруповання.
Також було затримано одного з розробників шкідливого програмного забезпечення у Франції та проведені обшуки у його спільників на території Іспанії, Латвії та Чехії.
2100
23-10-21 10:28