Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘
Додано 14 лип 2024

ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘

@pc_plus_ua
Кількість підписників: 10 738
Фото: 1,620
Відео: 272
Посилання: 637
Опис:
Залізячча треба збирати до купи.)
Джерело

ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘 | А у вас теж є друг-мако(йоб)вод, який постійно розповідає, які маки кл...

Логотип телеграм спільноти - ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘 ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘 @pc_plus_ua
3 260 Охват/переглядів 2025-08-04 15:32 Повідомлення №1552
😁А у вас теж є друг-мако(йоб)вод, який постійно розповідає, які маки класні, і якщо щось не працює там, то це вина розробників, а якби ігри випускали на маки, то вони б там літали? Так от, нещодавно Cyberpunk запрацював в нативі на залізі епл - і щось не видно, щоб маки хапали зірок з неба в плані фпс.На ультра налаштуваннях у 2500*1600 з MetalFX(апскейлер від Apple, який порівнюють за якістю з FSR2) на баланс топовий мак на M4 MAX може видати лише 63 к/с, тоді як M4 PRO - лише 37-42 к/с. Найпотужніший Air на M4 тут видає нещасні 15 к/с.Якщо порівнювати з ноутбучними GPU - у 2560*1440 на ультрах без DLSS 4060M видає 57 к/с - а з DLSS Q, який виглядатиме значно краще, ніж MetalFX Balance, видаватиме 70-80 к/с, що відчутно більше, ніж на M4 MAX.Виходить, за чистою продуктивністю навіть топовий мак ледь наздоганяє 4060, ноути з якою продаються по тисячі баксів. Тоді як Macbook Pro на M4 pro в Україні стартує з $2k. Іншими словами, макбуки все ще не для геймінгу, навіть з нативною реалізацією ігор :)