Джерело
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (4)👇-----------...
1 800 Охват/переглядів
2022-11-30 08:00
Повідомлення №671
Повідомлення від (цілком можливо) студентів щодо сесії (4)👇-----------------------------------"Благословіть хтось Скороходу. Бо цей курсач це якась кабздец. Я мовчу про те, що викладачі, які приймають його, крутять дедлайн, що ї*ануті. Віддайте доки або дайте мило з мотузкою!!!"- Задовбаний АСУшник з другого курсу-----------------------------------"Сон? Нерви? Що це? Але буду радий це щастя пізнати"- Шиза пише-----------------------------------"Асемблер - крута штука, чого всі його хейтять? Ну хіба ніхто не мріє писати програмки для мікроконтролерів?"- ПЗшник, який учить АК-----------------------------------"ґайз се пи*дець я до сесії не доживу матан зло"- за*обана пзшниця-----------------------------------"Я не жаліюсь на життя,ні. Я просто хочу спати, та ГРАК сказав: «СОН ДЛЯ СЛАБАКІВ»"- Замучена філоложка першокурсниця-----------------------------------"Як знайти вихід з ІТ?"- Програміст-----------------------------------"Заходять відмінник, алкоголік та хуліган на кафедру, а викладач їм каже "Вийди""- -----------------------------------"Живу заради Соколова. Спаси та сохрани"- Філолог першого курсу-----------------------------------"Валять з обох фронтів ргр і з Виш мату і з Мат аналу шей до того Програмування, переживаєм В'єтнамську війну..."- СШІшник-----------------------------------"Я впевнений, що це не співпадіння, що в університеті математичний аналіз скорочується як мат. АНАЛ. 💀💀💀"- Король патріархату в пз-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.