Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ІКНІ
Додано 11 гру 2021

ІКНІ

@pbikni
Кількість підписників: 3 626
Фото: 626
Відео: 39
Посилання: 679
Опис:
Канал про актуальні новини ІКНІ, івенти, навчальний процес та просто класне інформаційне джерело;) Чат ІКНІ - https://t.me/yung_LIL_IKNI Inst: prof_ikni
Джерело

ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) студентів👇--------------------------...

Логотип телеграм спільноти - ІКНІ ІКНІ @pbikni
1 100 Охват/переглядів 2022-09-12 15:57 Повідомлення №611
Повідомлення від (цілком можливо) студентів👇-----------------------------------"не пройо*уйте матаналіз, бо потім прої*ете степуху"- емочка з пз-----------------------------------"ОС, йди до дупи"- дедінсайд-----------------------------------"дорога абітура, філологія в політехніці в лну вважається комп’ютерними науками😵‍💫"- фільольожка-----------------------------------"Я в шоці. Навчався на такій неймовірній кафедрі як САПР. Яка могутня і пафосна назва, так і хочеться з гордістю сказати: "Я навчаюсь на САПРі", а її перейменували на ПІПІС. ПІПІС, щоб їх чорт побрав. Я в горі і в печалі. Якщо якась паняночка має бажання витягнути мене з ями дипресії, то киньте фото ваших долоньок."- Йошікаге Кіра-----------------------------------"😈😈😈"- -Шкарлет Сергій Миколайович-----------------------------------"Старшокурсники припиніть гнирати! Ми ж не в садку."- Сократ-----------------------------------"(Абітурі)Не пропустіть, будь ласка, посвяту. Бо це найкраще, що з вами трапиться.Ну і всім хорошого ментального здоров'я у цьому семестрі)))(Це не допоможе, але все ж...)"- Саша СА-шнік-----------------------------------"Все, що мене навчив політех - це всюди казати, що ти в політесі, люди, які не знають, що таке політех кажуть вау. Це працює навіть, як приймають на роботу. А ще мені подобається внс, бо він має схожість з 40к москалів, обоє мертві) "- Хто я? Агроном з Черкащини? Чи звичайна домогосподарка? -----------------------------------"дівчата з УП які перевіряли доки другий курс?"- абіт-----------------------------------"я шарю за мс петю, за філософію психологію, мотивація то є сила….тому старшаки хватить лякати абітуру, мс петя нас змотивував на 10 років вперед"- фанатка мс петі-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.