Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Комуніті «Паяло» Payalo UA
Додано 14 лип 2024

Комуніті «Паяло» Payalo UA

@payalo_comunity
Кількість підписників: 1 326
Фото: 3,070
Відео: 867
Посилання: 512
Опис:
https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD Тут я буду виставляти фото звіти, відео та іншу інфу про свої роботи. @PayaloUA це я. Для донатів: 5375 4112 0063 8489 моно банк PayPal: [email protected]

👥 Кількість підписників

1 326
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

361
Середній/День:: 530
Середній/Тиждень:: 317
ERR: 27.22%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Ці павери - Воїнам ЗСУ, які знищують роспартєйцєв на Харківщині.. Партєйці-?Від члена Партії очікується, що він не матиме особистих емоцій і жодного перепочинку від ентузіазму. Він живе у безперервному шаленстві з ненависті до іноземних ворогів і зрадників, з радості над перемогами, з благовійного самоприниження перед силою і мудрістю Партії. Ті невдоволення і розчарування через його вбоге, незадовільне життя розсіюються завдяки таким механізмам як 2 Хвилини Ненависті, а ті розумові спекуляції що можуть спонукати скептичні і повстанські думки є вбитими у зародку завдяки його набутої внутрішньої дисципліни. Перша стадія у цій дисципліні, якої може бути навчена і мала дитина, є ЗЛОЧИЗУПИН - здібність до різкої інстинктивної зупинки на порозі будь-якої небезпечної думки. Це включає здатність до неосягання подібностей і аналогій, до провального усвідомлення логічних помилок, неправильного розуміння найпростіших аргументів якщо вони шкідливі Партії За роки путлер таки сотворив the best екранізаціюОриг росеянам
Сьогодні в Києві встановили перше мобільне укриття. Нарешті. Після стількох років буквально боротьби за кожне рішення, яке наближало цей момент.Деснянський район, Лісовий масив. Тут ситуація зі сховищами для містян чи не найскладніша. В районі є дефіцит захисних споруд, як і по всьому місту. Дотисли. За адресою вул. Мілютенка, 19 встановили первинне мобільне укриття, перше в країні виготовлене у відповідності до ДСТУ та офіційно сертифіковане ДСНС, з урахуванням потреб інклюзивності. Це лише перша споруда такого типу і її вже можна знайти на мапі укриттів. Наразі в районах тривають тендери, тож робота продовжується і мобільних укриттів у Києві більшатиме. Дякую відповідальному бізнесу, який передав місту цей об'єкт у постійне користування.Але всі ці позитивні моменти, прямо кажучи, виборюються. Хоч ми вже і пройшли “відсутність повноважень” чи, скоріше, відсутність бажання зі сторони міського голови та профільного департаменту, опір продовжується. Навіть це укриття, встановлене за позабюджетні кошти, міські служби не хочуть брати на утримання, здійснюючи прямий саботаж щодо безпеки мешканців. РДА звернулася до КП «Київ культурний кластер» з ініціативою встановити укриття біля кінотеатру задля збільшення безпечного простору, на що КП запевнило, що візьме об’єкт на свій баланс. Однак після встановлення комунальне підприємство надало офіційну відповідь у якій відмовило відповідати за догляд і утримання захисної споруди. Безпека під час війни мала б бути безумовним пріоритетом, але ще тиждень тому комунальники за прямою вказівкою міського керівництва намагалися демонтувати й вивезти укриття. З турботою про киян:)Це укриття – не політичний жест і не чиясь особиста забаганка. Це для киян, які живуть тут. І які дуже довго чекали дня, коли отримують безпечний прихисток.
Отримали 2 звіта про отримання "PayaloUA"-вих гаджетів від Захисників України, які боряться на Харківщині та Запоріжжі проти асвабаждающої від життя та умов цивілізації, брацко-поневолювальної рускагаварящей іліти. До чого тут мова-? Бо українські російськомовні військові захищають НЕ верховенство московського язика на теренах України, НЕ наративи багаторічної триколорної пропаганди, і НЕ вєлікую культуру малєнькіх людей (хех, у кацапів і тут не "человеки", а "люди").Бо починаючи з 2014го року під брехливими гаслами "спасьом ущемльонніх" саме від рускагаварящіх братьєв найбільше постраждали російськомовні українці, а все українське вони вкотре забороняють, знищують й русифікують на окупованих територіях.Бо як би там московія не намагалася фальсифікувати історію для своїх хворих прислужників й приховувати злочини, як би дико московія не намагалася зросіїти наших предків, - ми не станемо її другосортними малоросами, не будемо черговими меншинами кремля і не допустимо долі Білорусібілоросії власній країні.
Звіт від нашого Захисника. Дякуємо і Слава ЗСУ!В атомній енергетиці є поняття реактивність (R) - величина, яка описує поведінку ланцюгової реакції поділу в реакторі. Це міра відхилення реактору від сталої потужності: якщо R = 0 то він працює стійко; коли говорять, що вводиться позитивна R то реактор розганяється, якщо негативна - він знижує потужність. Так і з воєнмашиною рашистів: які б нові санкції не анонсували, які б там падіння прибутків московської економіки не фіксували, якою б мізерно позитивною не стала R рашомашини - доки вона залишається позитивною, доти й їх армія набиратиме обертів.Очевидно, що санкцій не достатньо заглушити рашомашину.Та очевидно й те, що ЗСУ вводять найвідчутнішу негативну реактивність і кожен донат на fpv, ліки, техніку, - підсилює вплив ЗСУ. Донатьте надійним волонтерамНаші збориhttps://send.monobank.ua/jar/8x28uyT8Bz5375 4112 2177 6441https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxD5375 4112 0063 8489Картка приват5168 7422 4327 [email protected]
Підготували набір в обсязі:- 2 червоних ліхтарика;- 2 павера;- 2 usb-ліхтарика білого кольорудля воїнів ЗСУ, які знищують рашистів на Донеччині.Нічого не забуто: пам'ятаємо, говоримо і розповідаємо дітям, що Алмазна, Алчевськ, Антрацит, Боково-Хрустальне, Брянка, Вознесенівка, Гірське, Голубівка, Довжанськ, Зимогір'я, Золоте, Зоринськ, Ірміно, Кадіївка, Кипуче, Кремінна, Лисичанськ, Луганськ, Лутугине, Міусинськ, Новодружеськ, Олександрівськ, Отаманівка, Перевальськ, Петрово-Красносілля, Попасна, Привілля, Ровеньки, Рубіжне, Сватове, Сіверськодонецьк, Сорокине, Сокологірськ, Старобільськ, Суходільськ, Хрустальний, Щастя - з 1991 року вони є містами України і є українськими й після 2014. Луганщина це Україна, це зафіксовано юридично в чинних Конституції України, Законі про Держкордон України, Договорі про українсько-російський держкордон, а зомбоватники і зрадники-сєпари, що ще дивом вцілілі - як були другосортним розхідним лайном для братієв-москвічей, так і здохнуть безславно, обдурено і невільно.
Наш Захисник, який боронить Дніпропетровщину, звітує про отримання паверів. Подяка Воїну за захист українців від рашистів!BONUS: є волонтер Микита, який так не байдужий до долі України, що за час російсько-української війни його номер телефону став дуже популярним і серед військових і серед цивільних. І вирішив Микола перевірити як він підписаний (через додаток ідентифікації номерів). Так, номер не був підписаний типу "Микита-хитрий лис" чи якось нецензурно, але, як виявилося, були й такі, що підписали його як "Волонтер Микита-місто-буд-..." - не вистачало лиш широти й довготи для наведення. Мораль-? Загалом вносити номер свій телефону в типу гетконтакт - погана ідея бо додаток отримає доступ до ваших контактів. Але ви можете спочатку запитувати як підпишуть ваш номер військові/волонтери і обов'язково думайте як ви підпишете контакти (от прям зараз перевірте як ви підписали важливі вам номери), бо телефони втрачаються і трофеяться на війні. Кремлівські виродки добре збирають інфу - не полегшуйте їм роботу
Героям Слава! Дякуємо Воїнам за звіт і за захист української землі від рашистських окупантів.Послухайте бригадного генерала Республіки Ічкерія Шаміля Басаєва про російський тероризм - з тих років в світогляді расєї нічого не змінилося і навіть якщо імперці зараз стануть на паузу (на що надіятися є помилкою та й світові партнери в цьому мляво зацікавлені) то ще мінімум 3 покоління в їхніх головах не буде змін. Саме тому якщо прагнете помститися рашистам за скоєне з нашою країною, якщо бажаєте захистити дорогих вам людей і зберегти своє майбутнє в Україні - варто допомагати ЗСУ і долучати до цього всіх: дорослих і малих, рідних і сусідів. Донатьте на русоріз, долучайтеся до зборів Лачена, допомагайте медикам чи спонсуйте напряму конкретні підрозділи ЗСУ.Посилання на наші збори:https://send.monobank.ua/jar/8x28uyT8BzКартка банки:5375 4112 2177 6441 https://send.monobank.ua/jar/479iUrmSxDКартка банки:5375 4112 0063 8489Картка приватбанк: 5168 7422 4327 5595PayPal:[email protected]
Готові чергові скиди, ліхтарі + павери для ЗСУ. Я в шоці: старшокласник не знав різниці між нацистами і націоналістами - "це все нацики". Так, ми намагаємося не лізти в політику і т.д, бо мета цього каналу - допомога на фронті воїнам, які боронять українську землю від рашистів. Та інфовійна теж війна і кацапи знають чого можна досягти завдяки іпсо, заміні понять і який фідбек від переписування історії. Так, як спонсувати іпсо про регіоно-сорти українців, інвестиції в фейки про западенців-катоєдів в лєнінородівшем дворє младшого брата і лозунги про всекормляще-ущемлящий дамбас - то далі можна й Крим захопити, бо рашостадо вже не реагує на можна/неможна, правильно/неправильно - просто "он наш". А як і далі тасувати поняття то зомбомаса буде асвабаждать від життя не лише брацкій ускаязіческій Схід України, а й знищуватиме всіх і все підряд: дєди ваєвалі і какая разніца гдє край біолабам ната, ведь расія там, дє тупаєт нага уского салдарашиста.Говоріть з дітьми - вони майбутнє України, заради них боремося.
Героям Слава! Дякуємо воїнам ЗСУ за захист України та за помсту росіянтським покидькам. Брехлива рашистська пропагандо-машина поширює фейки без перерви і переписує історію під себе, вкладає колосальні фінанси в виправдання своїх "асвабадітєльних" дій й просування ідеї людоненавистного уского міра в медіа/кіно/музиці та не цурається жодних методів, аби вкоротити цивілізованому людству пам'ять й купити істину, - тому надзвичайно важливо поширювати в світ правду про цю чуму уского міра, постити світлини й факти про злочини й скоєне росією над нашим народом. Вкрай важливо говорити про події 2010х років, пояснювати дітям що саме розпочала росія в Криму і на Донбасі і робити все для того, щоб наші діти і світова спільнота могли чітко озвучити винуватця російсько-української війни. Не можна покарати зло, не називаючи агресора агресором. Ніколи не забудемо, не пробачимо та більше не повіримо жодній кацапській обіцянці.Працюємо для ЗСУ і заради України й надаліhttps://www.youtube.com/watch?v=fAJoY2ipHUM
☀️ Літо добігає кінця, а ми готуємося до його грандіозного фіналу. Вже незабаром відбудеться UkrTwitch Summer Gig, де зберуться найяскравіші зірки українського музичного твічу. Ми провели інтенсивну підготовку і можемо поділитися ексклюзивними деталями з-за лаштунків:✔️ Zef1rych досі не вірить, що це відбувається, але вже налаштовується на крутий вечір;✔️ Ssofikooooo налаштувала свій мікрофон на хвилю "Бумбоксу" і, здається, готує щось, що змусить вас забути про усі негаразди;✔️ Fimamaru вже підрахував, скільки плову він отримає за виступ і готовий розірвати сцену своїм голосом;✔️ Severus налаштований довести, що "помиральна музика" — це і є справжня магія, за яку не карають навіть поза Гоґвортсом;✔️ Gypsy Jitsu вже обрав плейліст, який змусить вас і плакати, і танцювати. (Сподіваємося, він не притягне до студії свого херсонського кавуна);✔️ Nyavka запевнила, що майже завершила складання райдеру і ми вже з нетерпінням чекаємо на анонс мафії її зірковий виступ.🎶 Світло увімкнено, інструменти налаштовано, мікрофони готові, ведучі вже майже зайняли свої місця. 6 артистів, 6 підготовлених сетів, цілий день музики і драйву, і це все — аби літо не завершилося ніколи!🎯 Нагадуємо, що під час івенту ми намагатимемося зібрати кошти на потреби підрозділу морської піхоти 140 ОРБ. Ваш донат — це підтримка нашого івенту, артистів, а також, безсумнівно, запорука проведення схожих концертів у майбутньому. Не проґавте можливість виграти укулеле, підписану всіма артистами та ведучими івенту. Більший донат — більший шанс на перемогу!🗓 Уже завтра, в суботу, 23 серпня, о 14:00📱 https://www.twitch.tv/olsior📱 https://www.twitch.tv/gypsy_jitsu🎵 Побачимось!