Джерело
Комуніті «Паяло» Payalo UA | Попалось в рекомендаціях Реддіта. Певне особливо нічого й додати якщо ...
225 Охват/переглядів
2026-03-23 08:06
Повідомлення №4479
Попалось в рекомендаціях Реддіта. Певне особливо нічого й додати якщо це стосується звичайного роботяги. Слова діючого військовослужбовця. А нам це треба тримати в голові і бути готовими, краще навіть до учебки, тоді ще більше шансів попасти в нормальний підрозділ на нормальну посаду.1. Бери від підготовки все що можеш і навіть більше. Тренуйся, задавай питання, ще раз тренуйся.2. Пам'ятай що на фронті основна загроза чекає на тебе з неба, а основна твоя перевага - швидкість і непомітність.3. Не чекай на похвалу і заохочення, чекай на пройоби і невдачі - вони корисніші. В учебці пройоб не значить нічого крім поганого настрою і, можливо, синців. На фронті "проїбав - убило", і це не крилата фраза, а аксіома.4. Опановуй знання і професію. Якщо з учебки до тебе приходить хоча б наполовину готовий дронщик, зв'язківець, РЕБщик, артилерист - треба бути термінальним довбойобом, щоб відправити його в штурми (це не виключено, але насправді на 5-му році війни в командуванні більшості бригад тремінальні довбойоби - вже рідкість).5. Загалом вчися бути корисним, ініціативним. Якщо щоб отримати з тебе якусь ефективність, її треба вичавити - значить ти хобот і нянчитись з твоїм характером ні в кого бажання не буде. Значить ти підеш туди, де бути ефективним тебе змусить бажання вижити - в штурми або лінійну піхоту.6. Будь надійним. На твоє слово і виконання тобою завдання завжди можна покластися. Якщо ні - дивись пункт вище. Є місця, де не виконане завдання означає що ти просто здох, бо кацап виконав своє краще за тебе.7. Якщо ситуація складається так що це безальтернативна піхота або штурми (на жаль, навіть при хорошому командуванні деякі бригади просто не можуть дозволити собі не поповнювати піхоту, навіть за рахунок яскравих особистостей) - це не кінець світу, але ризики все ж значно вищі. Вчися всьому що пов'язано з війною дронів. Розумій як ти виглядаєш в камеру ФПВ і Мавіка.8. Вчи такмед так, щоб в найбільш хуйовій ситуації, коли все болить і в тебе (буквально) відпадає жопа - ти міг почати надавати допомогу за секунди, не потребуючи часу щоб подумати. Особистий випадок - моє життя врятував побратим, який сам розгубився, але надавав мені допомогу - турнікет, темпонада, бандаж - буквально під мою диктовку. Знання такмеду мають бути такими щоб контузія, біль, крововтрата - не впливали на твоє розуміння що робити тут і зараз.