Джерело
Павлоград. Відгуки про заклади | Замовили рамен, сказали чекати годину (як на мене робити суп з готовог...
3 340 Охват/переглядів
2026-04-24 07:04
Повідомлення №3335
Замовили рамен, сказали чекати годину (як на мене робити суп з готового бульйону цілу годину не зовсім правильно), але я вже був налаштований поїсти саме його, тому погодивсяПрийшовши до закладу через годину мене хтось не зустрів, тому що персонал сидів спілкувався на кухні (напевно було багато роботи))), раз я суп повинен чекати годину, враховуючи що на видачі не було жодного замовлення, і людей там не було)Вийшла дівчина віддала моє замовлення, побажала гарного дня і приємного апетиту, але зробила це так, ніби її змусили це зробити, але чесно кажучи не хочу її сильно судити за це, всяке буваєТепер до головного, а саме їжаТе, що вони називають Раменом, нічого спільного з ним не має, до смаку це не схоже не на один рамен який я їв, і це не компліментЗа 299 грн це був просто супчик із вареним яйцемЯ не можу сказати що він був не смачний, але розраховували на рамен, а отримали юшку з ошметками фаршу, якого до речі теж в одному рамені бути не повинноХотілося б, щоб керівництво звернуло увагу і або прибрало цю позицію з меню, або назвало це інакше з ціною 150 грн.299 грн за рамен нормальний ціна , Але за ось це не можна стільки проситиНе думаю що колись сюди прийду або комусь пораджу це місце, бо якщо для них це рамен, то не думаю що можна довіряти цьому місцю готувати японську кухнюСпасибі, якщо ви це прочитали і сподіваюся на зміни#Hype_Sushi🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук