Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Pavlograd_now | 24/7 Павлоград Терновка Першотравенск
Додано 14 лип 2024

Pavlograd_now | 24/7 Павлоград Терновка Першотравенск

@pavlograd_now
Кількість підписників: 84 763
Фото: 35,300
Відео: 11,900
Посилання: 45,900
Опис:
ПІДПИШИСЬ‼️ Будь в курсі життя міста та країни 🇺🇦 🏙 Офіційний Павлоград ⚡️ Оперативно про важливе 24/7 ✅ Тільки перевірена інформація, без фейків Надіслати новину: @informator_now З питань реклами: @operadmin
Джерело

Pavlograd_now | 24/7 Павлоград Терновка Першотравенск | 18.06.25 р. мою доньку Лізу,якій 13 років покликали дівчата поговорити...

Логотип телеграм спільноти - Pavlograd_now | 24/7 Павлоград Терновка Першотравенск Pavlograd_now | 24/7 Павлоград Терновка Першотравенск @pavlograd_now
8 100 Охват/переглядів 2025-06-22 15:49 Повідомлення №63991
18.06.25 р. мою доньку Лізу,якій 13 років покликали дівчата поговорити в центр міста. Вона приїхала і через півгодини вже зібрався натовп з 50 підлітків.Почали розбиратися з моєю дитиною спочатку в сквері,біля 1 лікарні.Як зʼясувалося ніби то моя донька обізвала дівчинку Ліну і її матір,хоча моя дитина цю дівчину практично не знає і бачила її декілька разів.Ліні 15 років.Потім Ліна запропонувала піти туди,де нема камер спостереження і повели мою доньку до 3 школи,там і почалося побиття.Спочатку сказала ця Ліна стати на коліна,але моя донька відмовилась.І тоді ця дівчина почала бити мою доньку.Інші стояли і знімали на телефони.Поруч на авто з чоловіком їхала жінка на імʼя Еля,побачивши це,вона зупинила побиття,затримала Ліну,бо та хотіла втекти.Потім викликала поліцію і швидку допомогу.В лікарні поставили діагноз струс мозку і забиття грудної клітини.Хотіли відправити в Дніпро,але ми відмовилися.Я ,як мама написала заяву до поліції.Приїхавши до Ювинальної поліції я спитала,які дії було проведено.Мені відповіли,що треба просто викликати дівчаток і хай просто поговорять між собою і зʼясують.Мене просто вбили слова поліцейської,яка мені сказала,що якби вас обізвали ви б не побили!?Я відповіла,що силою не вирішується.Мені сказали,що 15 років і відповідальності не несе,а просто батьки заплатять штраф,але відповідальність наступає з 14 років.За цей час мені не подзвонили ні батьки тієї дівчини,ні вона сама.Тому я буду йти до кінця,щоб була справедливість. Моя дитина в поганому психологічному і фізичному стані.#відпідписникаЯкщо у вас є інша інформація з приводу цієї ситуації, то можете надіслати анонімно на @informator_now 🌟Pavlograd_now 24/7⚡️Надіслати новину🇺🇦