Статистика telegram каналу - @pavloboikou

2021-11-16

Павло Бойко

Кількість підписників:
2869
Фото:
1470 
Відео:
243 
Посилання:
264 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-03-24
2022-06-27

Історія змін назви

Павло Бойко
2024-03-24
Павло Бойко
2024-03-13
Павло Бойко
2024-03-03
Павло Бойко
2024-02-25
Павло Бойко
2023-10-09
Павло Бойко
2023-09-24
Павло Бойко
2023-09-11
Павло Бойко
2023-01-19
Павло Бойко
2022-12-31
Павло Бойко
2022-12-09
Павло Бойко
2022-12-07
Павло Бойко
2022-08-20
Павло Бойко
2022-08-17
Павло Бойко
2022-08-11
Павло Бойко
2022-08-09
Павло Бойко
2022-08-05
Павло Бойко
2022-06-27
Павло Бойко
2022-06-01
Павло Бойко
2022-05-28
Павло Бойко
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Павло Бойко - @pavloboikou

Антон Швец
Борис Джонсон про мирний план Трампа.
По-перше ви повинні розуміти, що оприлюднене Джонсоном це НЕ план Трампа. От така фігня, малята. Сказати точно чи Джонсон просто такий дипломат і не каже, що це план Трампа, чи намагається створити якусь нову реальність, де Трампу доведеться існувати, мені складно.
Але після цієї фрази, починається сам план.
I stress that I cannot be sure exactly what he would do, if elected. But this is what he could do.
«Я підкреслюю, що я не можу бути впевненим, що саме він робив би, якби був обраний. Але це те, ЩО ВІН МІГ БИ ЗРОБИТИ».
Тобто це можна трактувати, як думки Джонсона по результатах розмови з Трампом. Не як план самого Трампа.
Тепер до самого плану.
Перший етап самого плану – укріплення України. З більш менш зрозумілих дій тут – дозволити бити атакамсами та шторм шедоу куди завгодно. Більше ніяких подробиць. Загалом це можна читати як те, що нам спростять отримання зброї, і самої зброї будуть давати більше. Але ніякі атакамси самі по собі нам не допоможуть вийти на кордони 24 лютого, їх недостатньо. Для того аби просуватися вперед, нам потрібні не атакамси, яких мало, а, наприклад якщо ми вже кажемо про ракети, томагавки і ТИСЯЧАМИ. А до них відповідно пускові десятками. А наземних пускових для них нема, з 80-х років. Так що це прям завдання з зірочкою.
Використання декількох тисяч томагавків одночасно дозволяє провести те, що я називаю ізоляцією театру воєнних дій(або поля бою). Ти тупо ввалюєш по дві ракети в кожне кп, сп, воп, роп, в кожен РЕБ, в кожен Панцир, в кожну С-300 та С-400, в кожну позицію ППО, в кожен міст, розвʼязку, шляхопровід, штаб, укрєп, опорнік, блок-пост, в кожне сховище гсм та снарядів, в кожну располагу, в кожен аеродром, депо, гараж вт, вузол зв’язку, в кожну позицію арти та сау, будь куди де є хоча б пара відділень солдат чи пара танків і так далі, і все це в масштабах щонайменше однієї області. І кидаєш ще по аеродромах на території рф, звідки злітає фронтова авіація, щоб не злітала.
Далі, коли на всій зоні відповідальності в якийсь області у ворога настає пипець, коли нікуди не можна перекинути підкріплення, коли нема звʼязку і штаби не розуміють чи існують ще штаби сусідів та їх власні війська, коли всі близькі запаси снарядів арти злетіли в повітря, а авіацію неможливо, визвати бо аеродроми під загрозою, от тоді ти за два дні без артобстрілів ти спокійно розмінуєш передній край, під прикриттям власної авіації, доопрацьовуєш що там ще живе у ворога залишками томагавків та рухаєшся в глибину, поки там ворог намагається зрозуміти, що в нього залишилось.
Це десь так воюють самі американці. От якщо нам дадуть таке, то план Джонсона(чи Трампа) реалістичний. Все інше – великі питання, як вони нам так допоможуть, що між листопадом 24 та січнем 25 ми виходимо на кордони 24 лютого.
Далі Джонсон каже, що в нас багато військ, і якщо пітун піде па мир, то 70к українців можуть замінити американські війська в Європі. Ну тут в принципі окей ідея, башляти за це буде сама Європа, просто башляти менше. Як там українці будуть використовувати американську зброю це ще питання, але ок. Ну і звісно нас приймають в НАТО. Але треба буде якісь там права по захисту російської мови у нас зробити. Ну тут обіцяти все, а вішати потім. Загалом цей пункт проблемним для нас, я не вважаю. Я просто не розумію нахріна це все пітуну.
Загалом то це і все, весь план Джонсона, окрім розповідей, який Трамп рішучий молодець.
План не виглядає реалістичним. Його дуже складно буде ШВИДКО реалізувати США, бо він не влаштовує пітуна ніяк. І тому росії треба буде нанести дуже потужне ураження, близьке до краху режиму. Умовно кажучи, українська армія повинна бути показати рф, як воюють США. Без США. Це не так вже й просто.
Але найголовніше в цьому плані, що він повністю не влаштовує пітуна. І кремль відповідне пішлє Трампа під три чорти раніше ніж ми. В сенсі кремль гривою кивне Трампу, а потім його кине. Як в кремля зазвичай і буває. Нас це влаштовує, бо відмовлятися від пропозицій Трампа доведеться не нам. Якщо так, то окей в принципі.
795
24-07-21 07:08
Сергій Фурса
Я ніколи не любив Ірину Фаріон. Та й вона не любила людей, що відстоюють ліберальні цінності. Але вбивство - то не український метод вирішення суперечок. Навіть цінностних. Навіть принципових.
Майдан 2004 року, Майдан 2013 року…
Початок повномасштабного вторгнення 2022 року
Що спільного? Що українці різних політичних спектрів ставали разом. Ліберали разом з консерваторами. Проти ворогів України. І байдуже що нас роз’єднує. Бо є щось єдине, що тримає нас разом. І без цієі єдності неможливі були помаранчева революція, революція гідності, героїзм зими-весни 2022 року.
Тому єдиний, хто може стояти за вбивством Ірини Фаріон чи радіти йому - це той самий ворог, кого завжди бісила єдність українців у критичні моменти. Це Росія. Це той ворог, хто організовував в Україні політичні вбивства десятиліттями.
Яка можлива відповідь на діі ворога? Тільки єднання. Всіх спектрів. Всіх тих, хто любив Ірину Фаріон і коло вона бісила. Це єдина можлива відповідь спільному ворогу. Ворогу, який організовує чи провокує вбивство для роз’єднання.
Наша єдність - це найкраща помста. Помства ворогу, якого ця єдність бісить. І який здатен вбивати, щоб цю єдність порушити.
Наша єдність - це єдиний запобіжник від майбутніх вбивств. Бо якщо ворог побачить, що такі політичні вбивства розділяють нас, він буде продовжувати. І йому буде байдуже, вбиває він лібералів чи консерваторів.
Наша єдність і спільне проживання трагедіі загибелі людини - це найкраща відповідь ворогу, який не цінує жодне життя. Це те, що відрізняє нас від ворога. І це те, що формує нашу перевагу. І ми не можемо це втратити….
1300
24-07-20 05:37
Таки перебор.
Заголовки, за ту саму годину:
"Штаб Байдена запевняє, що він не знімається з перегонів ні за яких умов".
"Демократи готуються до зняття Байдена з перегонів"
"Кінець кампанія Байдена на обрії"
"Обізнані люди кажуть, що Байден відкритий до можливості зняття з перегонів".
"Байден заявив, що не зніметься і продовжить боротьбу".
Як на мене, тут вже не важливо, що насправді.
Важливо, що черв'ячок сумніву посіяно глибоко і все, з цієї ями вже не вибратися. Треба зніматися.
Те саме, до речі, з Трампом.
Не важливо, винен він чи ні по тих всіх кримінальних справах.
Важливо, що є вироки, і є відкриті справи, а отже він, фактично, є нерукоподатним, а отже його ефективність, як президента, обмежена. А тому має теж знятися. Бо люди з судимостями не можуть голосувати. Але, виходить, можуть балотуватися?
____
Щось не так в Данському королівстві. Не так....
Цирк якийсь...
Василь Тарас
1400
24-07-19 08:45
Василь Тарас
Трамп на підйомі:
- розгромно переміг на дебатах.
- закрили одну з самих сильних кримінальних справ проти нього.
- геройський пережив замах, вийшла надзвичайно гарна картинка, реально гарна.
- тріумфально висунутий офіційно в кандидати від Республіканської партії.
- в чергу прикластися стали всі колишні опоненти і критики, від деСантиса і Гейелі до Рубіо і Венса.
- а реальні, а не фейкові республіканці, як от той же Ромні, Раян, Чейні, Буш - вчорашні лідери партії, президенти і спікери парламенту - навіть не запрошені на збір партії, викинуті і забуті безповоротно. Повний тріумф нової влади в партії.
Байден на спаді:
- провальні дебати.
- непереконливі інтерв'ю по тому.
- заклики від усіх знятися, навіть від найближчих соратників.
В результаті:
- опитування показують що хоч Байден поки і не принципово відстає від Трампа, але все ж ймовірно програє йому.
- в той же час, кілька інших можливих кандидатів від Демократичної партії показали б набагато кращий результат, згідно опитуваннь. Причому віце-президентка Харіс хоч показує дещо кращий результат ніж Байден, але не найкращий. Кілька губернаторів і сенаторів мали б сильніші позиції, і навіть Клінтон, якби знову балотувалася.
Однак Байден:
- категорично відмовляється зніматися
- втім в інтерв'ю сказав, що хіба Бог дасть йому знак.
- через день стався замах на Трампа з просто голлівудською картинкою, закривавленим обличчям і нескоренно піднятим кулаком.
- тоді Байден сказав, що можливо зняв себе якби раптом сталися якісь проблеми зі здоров'ям
- щойно оголосив, що захворів на ковід
1400
24-07-18 09:32
Дивовижна діаграма, покращення рівня життя в Польщі лише за одне покоління – не що інше, як економічне диво. Вільний ринок — єдиний шлях виходу із соціалістичної бідності та злиднів.
Фото до посту
1800
24-07-16 07:30
У Японії у середині липня 1945 року почав транслюватися слоган 一億玉砕 (ічіоку гьокусай).
Дослівно "Сто мільйонів славних смертей".
Під цим гаслом проводилися вишколи для цивільного населення, підкреслюючи рішучість всім народом загинути за Імператора.
Цивільних, в тому числі, жінок, вчили поводженню зі списом (бо гвинтівок на всі сто мільйонів явно не вистачало), і наставляли, що кожен японець чи японка має перед тим, як славно загинути, забрати бодай одне вороже життя.
Такими діями Японія готувалася до вторгнення союзників на основну територію восени. Вторгнення, нащастя, ніколи не відбулося - ядерні удари США змусили імператора до капітуляції.
Фото до посту
1500
24-07-15 10:56
Чому про Nifty Fifty забули
Компанії були дійсно переоцінені після того, як інвестори почали дивитися на них по іншому. Нафтова криза, коли було введено ембарго зі сторони ОПЕК, рецесія, початок підвищення ставок та пару звітів, що не попали в екстремально оптимістичні оцінки аналітиків, повністю поміняли сентимент на ринку. Всі в момент зрозуміли наскільки одні компанії коштують дорого, а інші дешево.
Коли історія призводить до знищення капіталу, про неї забувають, і переключаються на іншу гарну історію, так було і буде. А насправді той час був ідеальним часом аби підбирати такі компанії по суттєвим знижкам.
Щось схоже ми могли бачити в 2022 році, але песимістичні прогнози не справдились, це зупинило падіння, а потім - о диво AI всіх врятувало. Зараз інфляція спадає, ставки ось ось почнуть знижувати, рецесії не трапилось, а якщо і станеться, то навпаки добре - тоді ставки точно полетять в низ, так? Все виглядає ніби 50 років тому і зараз кардинально різні, тут важко не погодитись, так воно ймовірно і є. Але важко не помічати схожості.
Декілька спекуляцій на мою думку, що все таки можуть стати каталізаторами переоцінки Nifty Fifty сьогодні:
1. AI не дасть такого ефекту, який від нього очікують в короткостроковій перспективі і прибутки компаній не зростуть відповідно їх капітало вкладень. Сьогодні топ 5 інтернет компаній збільшили свої інвестиції в 4-10 разів в порівнянні з 2017 роком, в середньому ~7. Тобто якщо компаній не виправдаються свої інвестиції протягом найближчих декілька років, аналітики обовʼязково змінять свої оцінки, ну або знову щось нове відверне увагу.
2. Байбеки. Я вважаю поточні дії компаній поганим розпорядження капіталу. Байбеки мають тільки сенс, коли акції коштують несправедливо дешево, а кращих альтернатив по інвестуванню немає, тоді і тільки тоді це є гарним рішенням. Зараз майже весь вілький кеш після капексу топ компанії направляють на викуп власних акцій. Невже компанії настільки впевнені в дешевизні своїх акцій за поточними цінами? Чим ти стаєш дорожче, тим менший ефект байбек матимуть на підтримку поточних цін.
3. Якщо виявиться, що поточний капекс - це підтримуючий капекс бізнесу і бізнесу треба інвестувати в інфраструктуру не менше поточних рівнів аби залишатися в гонці за AI, тоді бізнес вже не такий хороший, бо показник повернення на проінвестований капітал можна з легкістю ділити на
Коли у всіх є AI- ні у кого немає AI.
Фундаментал
1700
24-07-14 09:42
Сергій Фурса
Які неприємності нас чекають без грошей Дяді Сема?
Ми не цінуємо те, що ми маємо, поки ми це не втратимо
І західна фінансова допомога тому яскравий приклад. І ні, ми ще не втратили іі. Але навіть ризики того, що через передвиборче політиканство у США ми можемо не отримати грошей змушують зрозуміти і відчути, а що було б без цієі безпрецендентної допомоги. Допомоги, якій немає аналогів у світовій історіі. Загальний обсяг вже узгоджених сум, які Україна отримала з початку року, складає 277 млрд доларів. Такого не було ніколи.
І наявність такої допомоги сприймається як належне.
Як і те, що під час війни у нас є стабільний курс валют і чорний ринок не відрізняється від офіційного в 100 раз.
Як і те, що під час війни інфляція в країні знизилась до 5 відсотків, тобто майже відсутня, незважаючі на стандартні стрибки цін на яйця.
Як і те, що незважаючи на війну, яка йде вже 2 роки, в Україні досі не відбулося підвищення податків. Ба навіть більше, певний час діяли податкові пільги. Це нонсенс під час війни, взагалі то.
Як і то, що у нас повні магазини, не тільки товарів, а й людей, які ці товари купують. І це не можна скидувати на корупціонерів. Ні, корупціонери то про купівлю преміум авто під час війни і це також є, а от суперпаркети наповнені звичайними людьми. Диво чи ні, але в телеефірах постійно питають економістів, а що там із зростанням доходів людей. Під час війни. Під час агресіі сильного ворога. Під час окупаціі частини територіі ядерною державою, яка кидається кожен день своїми ракетами і шахедами.
В Україні ні на день не зупинялись соціальні виплати і банківські платежи. Пенсіі і стипендіі виплачують як за годинником.
Люди, схоже, почали сприймати таку аномальну ситуацію як належну. Забуваючи, що це, бляха, диво. Це унікальна історія. Так, взагалі то, не буває.
І тому раптом поява розмов про План Б від Нацбанку і Мінфіну всіх раптом застала зненацька. Як так «непопулярні кроки»? Як так? Ми не хочемо. Дайте зростання пенсій і зарплат.
І треба розуміти, що поки що всі аналітики закладають план А. Тобто очікують, що рано чи піздно американці проголосують допомогу нам. Тому план Б - це просто необхідність «по роботі». Вони мають його мати.
Але що ж там може бути?
З боку Нацбанка це, звісно, запуск друкарського верстата. Із відповідними наслідками, яких не уникнути у разі чого. Тобто більша інфляція в наслідок девальваціі гривні. Ми бачили це влітку 2022 року, поки західна допомога ще не систематизувалась і не надхожила ритмічно.
З боку Мінфіна - зростання податків, в тому числі на споживання. Так так, мова про акцизи і ПДВ. І податків для бізнесу.в тому числі того, хто сидить на спрощенних схемах не маючи на це морального права. І підвищення тарифів. До ринкового рівня. Бо сплачувати різницю і перекривати для всіх пільгові тарифи грошей вже не буде. Тобто зростання вартості електроенергіі і опалення. Радикальне зростання.
Можно було б ще пошукати гроші на митниці. Звісно. Але ж ми з вами дорослі люди і розуміємо, що там все рівно не знайдуть, а гроші будуть потрібні вже.
Приємно це? Звісно ні. І добре, що це лишень план Б на крайній випадок. Але про нього треба говорити. Щоб більше цінувати те, що ми маємо. Щоб розуміти, від чого нас рятують гроші Заходу. І щоб не робити дурні, яка може послабити нашу підтримку.
582
23-11-19 10:00
The Telegraph: російські війська посилюють атаки на Авдіївку, зокрема на великий хімічний завод у цьому місті.
Захоплення цього заводу може ускладнити постачання міста. Однак, на думку британської розвідки, промисловий комплекс дає Україні перевагу в обороні, оскільки забудовані райони найважче захопити.
Штурм цього об'єкта російськими військами може призвести до значних втрат в особовому складі, що додасться до тих, які вони вже зазнали в ході боїв за Авдіївку.
Загальні втрати російської сторони з початку повномасштабного вторгнення оцінюються у 300-350 тис осіб, української - у 50-70 тис.
1100
23-11-16 19:12
Байден: Я ціную розмову, яку я мав сьогодні з президентом Сі, тому що я вважаю найважливішим, щоб ми чітко розуміли один одного, лідер до лідера. Є критичні глобальні виклики, які вимагають нашого спільного лідерства. І сьогодні ми досягли реального прогресу.
❗️Є перша інформація про досить оптимістичний прогрес у військовій та безпековій сферах. Вашингтон пішов на деякі поступки і послабив економічні санкції стосовно низки китайських підприємств, а також пообіцяв зменшити свою присутність біля Формози в обмін на обіцянку Пекіна не здійснювати військових кроків стосовно Тайбея.
З українського питання Сі пообіцяв вплинути на Ина з метою перекриття постачання боєприпасів Москві, а також відмовитись від критичних для Росії поставок китайських чипів та товарів подвійного призначення.
Головне, йде поступове зближення Вашингтона та Пекіна, чого дуже боялась Москва. Завтра буде більш точна інформація.
1200
23-11-15 22:40