Джерело
Павло Бойко | Ви ще не звалили з криптобіржі Бінанс?Поспішайте, я вас попереджав, те...
1 200 Охват/переглядів
2023-03-28 05:46
Повідомлення №2840
Ви ще не звалили з криптобіржі Бінанс?Поспішайте, я вас попереджав, тепер вас попереджає вже Комісія з торгівлі товарними фьючерсами Сполучених Штатів(CFTC). Не плутати з Комісією по торгівлі цінними паперами(SEC).Це знову ж таки ЩЕ НЕ ЗА ІРАН. Іран ще попереду.Але це яскраво показує, як себе веде Бінанс. Комісія фактично звернулася до окружного суду Північного округу штату Іллінойс, через численні порушення правил, та взагалі тпо за ігнорування регуляції. В результаті рішення суду CFTC воліє отримати право їбошить штрафи Бінансу, отримувати компенсації за те що на думку Комісії Бінанс не заплатив, а також ПОСТІЙНУ заборону на торгівлю і постійну заборону на реєстрацію будь-чого що пов’язано з Бінансом, а точніше з його власником Чанпеном Чжао.Комісія прямо звинувачує Бінанс в тому, що все що робив Бінанс для регуляції в США було фікцією від початку до кінця. Тупо нахлобучіловом. Всі розповіді про прозорість, боротьбу з відмиванням коштів, кей уай сі, тупо все було просто розмовами. Як, до речі, і в Україні, але в нас чогось ніхто тим не хоче займатися. Дослівно «BINANCE DELIBERATELY CHOSE – OVER AND OVER – TO PLACE PROFITS OVER FOLLOWING THE LAW». Тобто Бінанс СВІДОМО обирав не слідувати ніяким законам, а тупо рубать лаве.Навіть у Сполучених Штатах, навіть знаючи що вони знаходяться під розслідуванням, Чжао свідомо вказував співробітникам обходити комплаєнс для клієнтів. Особливо заможних та проблемних. Їх прямо проінструктували, як обходити всі проблеми.Загалом Комісія звинувачає Чжао що весь бізнес бінанс побудований так, щоб уникати будь-якої регуляції і відповідальності, будь-якої регуляції, як для громадян США, так і загалом по світу. А це вже дуже тривожний дзвіночок, Бінанс не помре(хоча захекається) якщо майже повністю вийде з ринку США. А от претензії у світі, стануть проблемою, бо регуляції США коряться всі банки світу. А без банків Бінансу буде глина.Голову Бінансу прямо в позові Комісія називає «long-running failure to act in good faith». тобто кажуть. що не може себе вести доброчесно. Злодій майже, але так до рішення суду писати не можна, тому ось такі формулювання.Це ще не кінець Бінансу про який я казав. Це все ще суто внутрішня американська історія. Але текст прес-релізу просто адовий, не кожен день в офіційних прес-релізах ти бачиш слова «ТАЄМНА ЗМОВА». Скоріш за все докази, які зібрала Комісія призведуть до висновків, які будуть трагічними для, щонайменше, американського Бінансу.73 сторінки позову я тільки почав читати, буду вас тримати в курсі.Лайк, репіст і чухайте з Бінансу. Памʼятайте – тільки холодний гаманець, тільки хардкор.Ну і цікаво, кому цього разу забашляє Бінанс Україна, щоб перебити проблеми. Нагадаю, що минулого разу відбілювати Бінанс пішов Кіберпол, кєк.Антон Щвець