Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павло Бойко
Додано 16 лис 2021

Павло Бойко

@pavloboikoU
Кількість підписників: 4 605
Фото: 1,670
Відео: 248
Посилання: 386
Опис:
З Україною в серці та турботою про ваші гроші: інвестиції, економіка, історія та політика. gonzoinvest.com.ua
Джерело

Павло Бойко | Василь Тарас Трамп зупинив всю допомогу Україні.А чуть раніше, розформ...

Логотип телеграм спільноти - Павло Бойко Павло Бойко @pavloboikoU
3 800 Охват/переглядів 2025-03-04 12:16 Повідомлення №3988
Василь Тарас Трамп зупинив всю допомогу Україні.А чуть раніше, розформував робочу групу відповідальну за санкції для Росії.І також минулого тижня зупинили всю роботу по електронній боротьбі з Росією (ті що борються з російськими хакерами, ті що намагаються хакнути Росію).При тому всьому називає Зеленського диктатором, узурпатором влади, а Україну мало не агресором.Канада - ворог. ЄС - ворог.Через півтори години вводяться 25% тариф на все з Канади і Мексики. Європа - через кілька днів. Причому так і не пояснили для чого, за що, з якою метою. Щось плели про якийсь фентанол, про 51 штат, про те, що нас не поважають... Яким чином тарифи мають будь-яку з цих тем вирішити? З Канади йде в основному сировина, типу алюмінія, газу, деревини... Американські виробники в шоці. Ніхто не вірив, що так собі можна вистрілити в ногу. Невже нерозуміння базових законів економіки? Чи все-таки свідоме шкідництво?В той же час жодного кривого слова про Путіна. Санкції відміняють, розвідку відміняють, і натомість слова, що НАТО несправедливо просувалася в сторону Росії, що Росія теж несе втрати. Жертва. Мусила відбиватися від агресивного НАТО, і бідна несе великі втрати. Вже вуха заклало від корків з пляшок шампанського в кремлі, які гримлять гучніше ніж вибухи російських бомб. Лікуют.... Де зараз ті, які чекали, що Трамп прийде і як рявкне... Рявкнув. Тільки не в ту сторону.Я не винувачу тих співвітчизників, які наївно сподівалися на зміни, бо Байден занадто мляво допомагав. Люди завжди вірили в казки. Примітно однак, що багато хто зараз готовий винуватити Зеленського, а не Трампа. З Зеленського звичайно дипломат, як з мене комік, але не він є першопричиною настроїв Трампа.Я більше дивуюся Республіканцям.Як ті, хто себе вважають сильними і гордими, чьтут Рейгана, за те що той розвалив СССР, і всьо такоє. Які б розіп'яли Байдена за один тільки вислів, що Росія друзі.А тут стали в рядочок, і викрикують слова поніманія і симпатії Путіну, і люто раптом зненавиділи противників Росії. Як?Ну простий народ ще ведеться на пропаганду. Але ж і лідери, як от Рубіо чи Грем, за кілька тижнів перевзулися....Сьогодні вийшли результати опитування громадської думки в США. Дуже невтішно...І тут підказують про п'ять оскарів російському фільму. Митці, як завжди, показали вищий пілотаж продажності.... Ще вчора роздавали оскари за фільми на ліві теми. Але тонко відчули зміну політичних вітрів, і миттєво зорієнтувалися куди той політичний вітер дує.Чи так само воно було в 1930-х?