Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)
Додано 14 лип 2024

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)

@pavlo_kruk
Кількість підписників: 1 780
Фото: 2,270
Відео: 262
Посилання: 1,630
Опис:
Канал ТМ "Української Школи Магії". Відьмака Павла "Крука". Правила спільноти - має бути акаунт Українця: Аватар, ім'я, опис профілю Українською або Український прапор, чи жовто-блакитні кольори. Зв'язок: [email protected]
Джерело

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) | Американським воякам повіли, жи война з Іраном ведеся заради Армагеддо...

Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) @pavlo_kruk
933 Охват/переглядів 2026-03-05 13:42 Повідомлення №4425
Американським воякам повіли, жи война з Іраном ведеся заради Армагеддону і Другого пришестя Христа.Такі заяви командирів - то не поодиноке явище, а масове. Вже понад 200 військовослужбовців гамерицької армії з 40 підрозділів і 30 воєнних баз пожалілисі правозахисникам на "християнських екстремістів у пагонах", котрі величають війну з Іраном «Божественним пляном».Командири фактично всіх родів військ США повідали підлеглим, жи атаки на Іран — то є частина «пляну Бога», а сам Трамп «помазаний Ісусом», жеби викликати Армагеддон і Друге пришестя Христа.Цитата зі скарги:«Наш командир сказав нам: «Президент Трамп помазаний Ісусом, щоб запалити сигнальний вогонь в Ірані, викликати Армагеддон і ознаменувати Його повернення на Землю».У всьому тому ґвалті зі "священною войною" звинувачують ше міністра оборони Піта Хегсета — ультраконсервативного християнського націоналіста, якого соратники величають «воїном Святого Духа» Пентагону. Той духовний вояка спонсорує біблійні гуртки, де вчать, жи Бог (певно Яхве) благословляє союзників Ізраїлю і проклинає його ворогів.Після 7 жовтня 2023 року їден з командирів ВПС США вже заявляв підлеглим, жи війна Ізраїлю і ХАМАСу «була передбачена Книгою Одкровення, і ніхто ніц не може з тим вдіяти».Чогось ми ся згадав юдей-антисеміт Ходос, який у своїй книзі "Коли євреї марширують..." писав: "страшніше ж_дів тілько ж_довствуючі"...Тож нині каждий, хто критикує Мошіаха Трампутіна, може бути оголошений антисемітом, бо той дуальний месія їдною своєю сутністю став на бік священного Ізраїлю, а друга його сутність, за словами голов-ребе Московщини Берл Лазара, є найбільшим другом юдеїв серед московських правителів за всю історію. Але оскільки "Бог любить трійцю", як в народі кажуть, то теперка проблєма - кого визнати третім елементом колективного Мошіаха - Нетаньягу чи нашого славного презеса?