Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)
Додано 14 лип 2024

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)

@pavlo_kruk
Кількість підписників: 1 780
Фото: 2,270
Відео: 262
Посилання: 1,630
Опис:
Канал ТМ "Української Школи Магії". Відьмака Павла "Крука". Правила спільноти - має бути акаунт Українця: Аватар, ім'я, опис профілю Українською або Український прапор, чи жовто-блакитні кольори. Зв'язок: [email protected]
Джерело

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) | Чарівного вечора, Шановні Українці!!!Від завтра протягом тижня активні...

Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) @pavlo_kruk
1 000 Охват/переглядів 2025-06-07 18:17 Повідомлення №3775
Чарівного вечора, Шановні Українці!!!Від завтра протягом тижня активні Духи природи, як ті, що залишилися жити в лісах, полях, лугах, гаях, болотах, річках, озерах, так і штучно одухотворені людьми.Всі ритуали на Природі та на відкритому повітрі з попереднім вітання та ставленням господарів та Духів місцевості будуть в рази ефективнішими.Також, варто хоч якісь трави зі рати для ритуалів.Завтра добре на рати в мішки різнотрав'я квітучого з квітами та встедити максимально підлогу в домі, щоб наповнити оселю природніми енергіями + проводиться потужне енергетичне очищення + натуральна дезінфекція.Тато колись долівку в хаті 20 см квітами польовими встедювали, то аромат був нереальний.Сьогодні дуже потужно спрацьовує Помин, у мене вже частуються.І темні істоти Української Природи гарно працюватимуть цього тижня проти інородців сейсатих та кацап, особливо проти кацапських сдавеністів та рідновірів і кізяків (казаков) бо у них багато негативу проти них бо ті мало того, що вкрали знання Русі, а ще й спаскудиди та спотворили перекрутивши все з ніг на голову.Тому, цей тиждень сприймайте як марафон, бо багато корисного потрібно зробити як для себе, так для Української Нації та для Смерті ворогів!!!