Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)
Додано 14 лип 2024

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук)

@pavlo_kruk
Кількість підписників: 1 779
Фото: 2,270
Відео: 262
Посилання: 1,630
Опис:
Канал ТМ "Української Школи Магії". Відьмака Павла "Крука". Правила спільноти - має бути акаунт Українця: Аватар, ім'я, опис профілю Українською або Український прапор, чи жовто-блакитні кольори. Зв'язок: [email protected]
Джерело

Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) | Коментар до мого відео про Тору від Людини:"Глибоко зачепило!!! Дякую ...

Логотип телеграм спільноти - Українська Школа Магії △ (Павло Крук) Українська Школа Магії ᚫ (Павло Крук) @pavlo_kruk
740 Охват/переглядів 2025-01-05 08:04 Повідомлення №3224
Коментар до мого відео про Тору від Людини:"Глибоко зачепило!!! Дякую за ваш труд! Ваша інформація відкриває очі на ті питання ,які були( саме в мене). Та все настільки проростає мохом брехні для народу України. Так,початок того хрещення( де ми як на заклання приносимо самовільно дітей своїх), потім прочитання біблії ( книги- інструкції як раби мають жити). Потім такий святий народ ставить свої релігійні конструкції в центрах наших міст((( Правителі- та сама нація,не українці (((Наших чоловіків знищують. Я не негативлю,я аналізую. Можливо скажу страшні речі,але недарма ортодоксальних(та й не дуже) євреїв гнали на їх землі,на землі Ізраїлю. Не можна(можливо) ділити людей на своїх і чужих,але це дійсно не ми робимо. У євреїв свої общини,куди вони нас ,,брудних овець,, не допускають… То питання- що вони тут роблять,і хто ж їм дозволив так просто ставити свою атрибутику в наших містах. Хто це прикриває,навіщо,для чого… Хто задає питання- отримує відповіді! І це просто жах…і полягає він в тому,що люди не хочуть бачити ці речі. Але може бути вже дуже запізно.. Людей ,які висловлюють свою думку переслідують за антісемитізм… Але Україна- для Українців!! Тут можуть перебувати люди інших національностей,але в них не має бути рівно або навіть більше прав,ніж у українців! Що це???"Прокоментую:Це окупація.Дозволяє це все народ, що перебуває в рабстві божому "богообраних"