Статистика telegram каналу - @patrolpolice_kr
Патрульна поліція Кривого Рогу
Кількість підписників
Середній перегляд на повідомлення
Історія змін лого
Історія змін назви
Історія зміни типу аккаунта
Історія зміни статуса
Стіна канала Патрульна поліція Кривого Рогу - @patrolpolice_kr
Попередження про ускладнення погодних умов❗️
За інформацією українського гідрометцентру на території України очікуються пориви вітру 15–20 м/с — І рівень небезпечності, жовтий🟡
✔️Рекомендуємо щільно закрити вікна, а на вулиці триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев, а також не паркувати поблизу них автотранспорт.
🚗 Водії, будьте особливо уважними за кермом, під час руху неухильно дотримуйтеся ПДР. Не забувайте про ремені безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції, правил паркування.
У разі надзвичайної ситуації телефонуйте на номер 📲112/102 або повідомляйте аварійні служби.
Бережіть себе та будьте обережні!
Sensitive content... подібні відео банять соцмережі або накладають обмеження, що робить "чуже" горе непоміченим для більшості людей.
Реалії українців це зруйновані будинки, крик безнадії та дитячий плач. Цього разу житловий будинок у Кривому Розі зазнав руйнування та росіяни вбили людей.
Ми разом із профільними службами надали допомогу всім, хто її потребував, допомогли з евакуацією, забезпечили безперешкодний рух оперативного транспорту.
Висловлюю співчуття рідним і близьким постраждалих і загиблих.
Відповідно до рішень Київської міської ради та виконавчого комітету Дніпровської міської ради, закінчується період дії обмежень швидкості руху транспортних засобів більше ніж 5️⃣0️⃣ км/год.
📍 У Києві змінюється обмеження швидкості руху транспортних засобів з 80 км/год на 50 км/год на восьми ділянках, а саме:
🔹 проспект Романа Шухевича (від Північного мосту до вулиці Оноре де Бальзака);
🔹 вулиця Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вулиці Електриків);
🔹 Наддніпрянське шосе;
🔹 Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);
🔹 Столичне шосе (до вулиці Академіка Заболотного);
🔹 проспект Миколи Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської площі);
🔹 проспект Степана Бандери (від Оболонського проспекту до Північного мосту);
🔹 автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі Києва).
📍 У Дніпрі обмеження швидкості з 70 км/год на 50 км/год діє на таких ділянках:
🔸 вулиця Набережна Заводська, за винятком таких ділянок:
▪️ 200 м з обох сторін від перехрестя з вулицею Академіка Павлова;
▪️ від виїзду зі шлаковідвалу до розвороту на міст Кайдацький;
▪️ 50 м з обох сторін від нерегульованих пішохідних переходів у районі перехресть із вулицею Фатіми Гафурової (СК "Льодова арена" та вулицею Метробудівською);
🔸 вулиця Набережна Перемоги (від вулиці Яружної до вулиці Космічної);
🔸 шосе Запорізьке (від вулиці Шинної до вулиці Аеропортівської);
🔸 шосе Донецьке (від перехрестя з вулицею Березинською до дорожніх знаків 5.45 та 5.46 "Дніпро");
🔸 Сонячна Набережна, від перехрестя з вулицею Любарського до мосту Усть-Самарського (за винятком ділянок за 50 м до нерегульованих пішохідних переходів з обох сторін);
🔸 міст Центральний;
🔸 міст Кайдацький.
📹 На вулицях та дорогах, де здійснюється автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху, зокрема:
✅ у Києві — на Набережному шосе, 4,
✅ у Дніпрі — на вулицях Набережна Заводська, 64 і Набережна Перемоги, 38-А,
комплекси автоматичної фіксації порушень будуть переналаштовані на актуально дозволену швидкість!
Безпечних вам поїздок! Будьте уважні та дотримуйтесь правил дорожнього руху.
Патрульні на війні.
Багато є суперечок і висловлювань щодо роботи патрульних – і в площині відносно мирних міст, і в площині виконання бойових завдань.
Паралельно із цими думками та висновками триває справжня кропітка та масштабна робота щодо захисту Української землі та Українського народу в складі СОУ (Сил оборони України).
Поліцейські патрульної поліції третій рік поспіль не змінюють військового однострою й, відповідно, виконують військові завдання.
Бойове крило Департаменту патрульної поліції – це підрозділи «Хижаків», які спільно формують Зведену бригаду ДПП «Хижак».
Бригада складається з мотивованих добровольців, які всіма способами, силами та засобами знищують ворога та рятують наших військових, надаючи необхідну медичну допомогу в критичних ситуаціях.
Звісно, це не лінійний підрозділ порівняно зі Збройними Силами України, але ми працюємо з різними системами та на різних напрямках – робимо все те, що нам під силу, використовуючи всі можливості.
Це розвідка, коригування, артилерійська підтримка, ударні дрони, мінування, підготовка позицій для суміжних підрозділів (як кажуть у народі – риття окопів), тактична бойова допомога пораненим та тактична евакуаційна допомога.
Маємо свої штаби, підготовлених спеціалістів, аналітиків, офіцерів планування, контролю та управління – як і підрозділи ЗСУ.
Наші офіцери брали участь в боях в Київська область, Миколаївська область, Херсонська область, Харківська область, Запорізька область. На Донецькому напрямку це Терни, Бахмут, Курдюмівка, Кліщіївка, Ямпіль, Діброви, Кремінна і т.д.
І тоді, і прямо зараз «Хижаки» беруть участь в обороні Торецька та Часового Яру.
Виконують операції на Курщині, на Запорізькому й Херсонському напрямках.
Також є досвід ротації: офіцери, які брали участь в обороні міста Бахмут, наразі несуть службу з охорони громадського порядку в мирних містах.
Тому перед тим, як хамити патрульному, задумайтесь над тим, що перед вами, перш за все, ваш захисник, який виконує роботу зі збереження безпекового середовища згідно із законами України.
А якщо по-людськи: ви не знаєте, який шлях він пройшов на цій війні.
Може бути так, що дві людини – громадянин у цивільному (військовий у минулому) і патрульний на службі, зустрілися в штатній ситуації (негатив на дорозі), не знаючи того, що рік тому тримали оборону в різних під’їздах однієї висотки й отримали баротравму від одного і того ж ФАБу.
Щодо паралельних завдань із супроводу стратегічних та важливих вантажів від партнерів, то ця робота триває від початку ворожого наступу. Але це вже інша історія.
Світ змінився, змінилася країна, люди, змінилася парадигма життя та сприйняття.
Сьогодні патрульним непотрібно щось комусь доводити – у них є робота, яку потрібно виконувати.
Обороняти країну, знищувати ворога, захищати людей, охороняти порядок та забезпечувати безпеку.
Дякую всім, хто в строю!
Честь тим, хто присутній!
Працюємо далі та тримаємо стрій 🤝🇺🇦
😔 Ці архівні фото нагадують, що може бути, якщо цього не зробити вчасно…
Мінлива погода, коливання температури повітря, заморозки не мають стати на заваді для безпечного керування автомобілем.
Чую щороку, що "і так піде", "зимові шини — то маркетинг", "міняють шини лише непрофесіонали", "мій дід їздив якось 50 років" та багато іншого.
Але є беззаперечні факти:
🛞 зимова гума має набагато краще зчеплення з дорогою у зимових умовах;
🛞 при температурах +4-7°С літня гума "дубіє" і втрачає свої властивості, що призводить до зниження керованості та збільшення гальмівного шляху;
🛞 зимова гума безпечніша — зменшення ризику заносу та кращий контроль на дорозі знижують імовірність аварій на слизьких дорогах.
Своєчасна заміна шин допоможе уникнути багатьох проблем під час ускладнення погодних умов та зекономити ваш час.
Міняйте шини завчасно 😌
Тут щороку актуальні міфи про зимові шини 👉🏻 http://surl.li/qsurss
Нагадуємо, що вже завтра вночі відбудеться переведення годинників на зимовий час.
О 4:00 стрілки необхідно перевести на одну годину назад.
Перевірте, чи правильно налаштовані ваші пристрої, щоб не запізнитися на важливі недільні справи.
Вкотре ми збираємося разом за будь-яких обставин: погодних умов, на передовій, у сховищах, вдома чи на службі, щоб об'єднатися та долучитися до написання загальнонаціонального диктанту єдності.
Голос поета та військового Павла Вишебаби лунав сьогодні в усіх куточках нашої країни та за кордоном. Цьогоріч текст диктанту підготувала письменниця Оксана Забужко, а називався він "Магія голосу".
Радіодиктант національної єдності, заснований у 2000 році, став щорічною подією, яка об'єднує тисячі українців по всьому світу навколо української мови та культури.
Патрульні — на службі, "хижаки" — в польових умовах, офіцери служби освітньої безпеки — в укриттях навчальних закладів. Усі ми разом написали ювілейний диктант, присвячений голосу.
Дякуємо нашим Захисникам і Захисницям, завдяки яким ми можемо сьогодні писати диктант рідною мовою.
"І нашого голосу більше нікому й ніколи не вимкнути й не заглушити."
#пишеморазом #радіодиктант2024
Друзі, ви готові зустрічати зиму? А ваш автомобіль?
Звертаємо особливу увагу водіїв на безпеку дорожнього руху в осінньо-зимовий період і нагадуємо, що саме час "перевзути" своє авто — змінити літні шини на зимові.
Міняти шини на зимові потрібно до настання заморозків та снігу. Загальновідомо, що коли температура знижується до +7 і нижче, літні шини втрачають еластичність, що зменшує їхні зчіпні властивості. Також гальмівний шлях критично збільшується, що може стати причиною виникнення ДТП. Експлуатувати літні шини взимку — небезпечно, їхній склад і протектор не створені для зимової дороги.
Також у цей період керування автомобілем вимагає більшої зосередженості та вміння діяти у непередбачених ситуаціях. Необхідно обирати безпечну швидкість руху, збільшувати дистанцію з транспортом, що рухається попереду, і відмовитися від небезпечних маневрів.
Безпечних поїздок!
#patrolpolice_kr
Подвійний удар балістикою по Кривому Рогу
Підлий ворог завдає подвійних ударів, для того щоб паралізувати роботу спеціальних служб. Ми саме допомагали евакуювати громадян, як пролунав другий вибух.
Внаслідок обстрілу серед постраждалих опинився поліцейський, який перебував на чергуванні.
Дякуємо всім службам, які долучилися до ліквідації наслідків, і просимо громадян зберігати спокій та своєчасно реагувати на сигнали повітряних тривог.
Нагадуємо: набір до лав патрульної поліції міста Кривий Ріг триває. Також докладно розповідаємо про етапи відбору кандидатів.
Аби стати патрульним поліцейським, потрібно зібрати необхідні документи, пройти етапи вступу і піврічне оплачуване навчання.
Для кандидатів є низка вимог:
✅ бути громадянином України;
✅ бути повнолітнім;
✅ вільно володіти українською мовою;
✅ мати повну загальну середню освіту;
✅ мати посвідчення водія категорії В (або готовність отримати його самостійно до початку навчання);
✅ не мати судимостей;
✅ бути сильним і витривалим (нормативи можна переглянути тут (https://my.patrolpolice.gov.ua/requirements/);
✅ бути фізично здоровим (перелік обмежень тут (https://my.patrolpolice.gov.ua/requirements/)
Для вступу до лав патрульних необхідно зібрати документи, це — перший етап:
Крок 1: подати заяву. Це займе 8–10 хвилин.
Знадобиться:
✅ паспорт громадянина України;
✅ реєстраційний номер облікової картки платника податків (колишнiй IПН).
Усі дані збережуться в особистому кабінеті.
Крок 2: Потрібно дочекатися дзвінка та отримати електронний лист-підтвердження.
Після подання заяви зателефонує співробітник кадрового відділу.Також на електронну пошту заявника надійде лист-підтвердження. У ньому напишуть про наступні кроки, зокрема,
про терміни та порядок подання документів.
Після цього необхідно буде зібрати такі документи:
✅ паспорт громадянина України та РНОКПП (ІПН) (оригінал і копія всіх заповнених сторінок);
✅ документ про освіту (оригінал і копія атестату/свідоцтва про повну загальну середню освіту + додаток. Якщо є, то оригінал диплому про вищу освіту + додаток);
✅ трудова книжка (за наявності). Оригінал + копії заповнених сторінок, якщо такі є;
✅ військовий квиток (оригінал і копія або посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців), або копія свідоцтва про приписку до призовної дільниці (для призовників);
✅ 1 фотографія (9х12 см, анфас);
✅ особова картка визначеного зразка;
✅ автобіографія (написана від руки);
✅ заповнена електронна декларація (друкувати її не потрібно. Необхідно заповни до співбесіди).
Після цього потрібно зібрані документи подати до територіального підрозділу.
Другим етапом є відбір:
✅ проходження тестування на загальні навички та знання законодавства;
✅ медичне обстеження (перелік документів для медичного обстеження тут (https://my.patrolpolice.gov.ua/documents/));
✅ демонстрація рівня фізичної підготовки;
✅ співбесіда (триватиме близько 15 хвилин).
Третій етап - навчання:
Навчання триватиме 6 місяців, з графіком 5 днів на тиждень.
Умови роботи:
✔️ дізнатися зарплату в своєму місті можна за посиланням тут (https://my.patrolpolice.gov.ua/conditions/);
✔️ безкоштовне медичне обслуговування у закладах МВС для патрульних та їх рідних;
✔️ робочий графік передбачає 4 вихідні дні;
✔️ компенсація за оренду житла або фiнансовий лізинг.
Ми шукаємо тих, хто хоче жити й працювати в Україні. Тих, хто хоче захищати права й оберігати життя!
#patrolpolice_kr