Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Патрульна поліція Борисполя
Додано 13 гру 2021

Патрульна поліція Борисполя

@patrolpolice_boryspil
Кількість підписників: 761
Фото: 10,300
Відео: 400
Посилання: 713
Опис:
Офіційний канал Патрульної поліції Борисполя Наші сторінки у соціальних мережах: Facebook — https://cutt.ly/hglL3b2 Instagram — https://cutt.ly/7glL8BL YouTube — https://cutt.ly/qfVTS9D Twitter — https://cutt.ly/uglZqcm
Джерело

Патрульна поліція Борисполя | Сьогодні ми поховали молодого офіцера поліції.Особистий жетон Вікторії...

Логотип телеграм спільноти - Патрульна поліція Борисполя Патрульна поліція Борисполя @patrolpolice_boryspil
172 Охват/переглядів 2026-02-25 17:24 Повідомлення №12654
Сьогодні ми поховали молодого офіцера поліції.Особистий жетон Вікторії тепер на меморіалі пам’яті загиблих патрульних поліцейських, поруч із жетонами побратимів і посестер, які не повернулися з чергування. Які не вийшли з бою.Ми пам’ятаємо кожного. Ми шануємо память про них. І ми продовжуємо нести службу, тому що це робота, яку хтось повинен робити, щоб не допустити безладдя та дестабілізацію в середині країни.Зараз непростий час. Війна, виснаженість, депресивний стан.Соціальні мережі заповнюють простір шумом, емоціями та чужими думками. Дехто живе лайками й коментарями, забуваючи про критичне мислення. Але реальність не вимірюється кількістю реакцій. Реальність вимірюєтьсягї вчинками.Сильних завжди намагаються послабити. Б’ють туди, де можуть, словами, маніпуляціями, інформаційними атаками ворога. Наразі наша сила у наших колективах та взаємній підтримці. У нашому професіоналізмі.Ми щодня робимо свою роботу: рятуємо життя людей, допомагаємо та захищаємо. І підтримка людей є, просто вона рідко стає вірусною. Підтримка проявляється на вулиці, на дорозі, у простому “дякую”. Її не знімають на відео, бо це не сенсація. Але людська вдячність є і вона відчутна та реальна. Світова історія знає приклади, коли злочинців романтизували. У 1930-х роках вбивці поліцейських офіцерів Бонні та Клайд мали підтримку частини суспільства Америки, навіть героїзацію в деяких газетах. Але це не змінило суті, зло залишалося злом, і кінець був закономірним..У кожній країні є ті, хто підтримує правоохоронців, і ті, хто ставиться до них критично. Це нормально. Але ненормально - публічно бажати смерті тим, хто захищає. Ненормально- толерувати відверту ненависть і маніпуляції, які часто стають інструментом інформаційних операцій ворога.Ми маємо залишатися сильними і залишатися людьми. Тримати волю в кулаці. Попереду ще багато викликів, як на передньому краї, так і всередині країни. Ми не маємо права дозволити комусь похитнути нашу впевненість.Бо вирішують не коментарі. Вирішують справи.І на будь-яке зло завжди буде справедлива відповідь! Знаю, що в Україні настануть кращі часи і треба робити все для того, щоб це сталося найближчим часом. Будьте сильними!