Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @partysoros

Логотип телеграм спільноти - Партія імені Сороса 2021-05-20

Партія імені Сороса

Кількість підписників:
546
Фото:
218 
Відео:
 
Посилання:
Категорія:
Гумор та розваги
Опис:
Без Соросу й сатири — не буде України

Канал Партія імені Сороса - @partysoros - №429

Немає хороших антигрантових позицій, але серед них є дві найбільш жалюгідні.
Перша — це щось про неефективність використання грошей американських платників податків. З урахуванням того, що абсолютна більшість грантових грошей йде на забезпечення публічних послуг, скорочення грантів чи їх тимчасова призупинка означатиме, що спроможність української держави вчасно ремонтувати інфраструктуру, надавати медичні послуги, урядувати та планувати буде скорочуватися. Це, мʼяко кажучи, не означає збільшення наших можливостей і не наближує нас до перемоги. Чому під час війни внутрішньоамериканська раціоналізація чергового дебільного рішення республіканської адміністрації має когось цікавити в Україні і бути аргументом на користь хоч чогось — мені не дуже ясно.
Друга жалюгідна позиція — це ультрапатріотизм: буття в шоці від того, що гранти проникають у таку велику кількість сфер життя Миколи Звичайного.
Одна з концепцій, які важко даються українським громадянам, — це те, що всі хороші і погані речі коштують грошей (особливо важко ця концепція дається віруючим у вільний ринок). Водопостачання коштує грошей. Розподілена генерація коштує грошей. Видання книг коштує грошей. Новини та медіа коштують грошей. Формування нормальних управлінських рішень та публічна служба коштують грошей. Більшість цих речей може сформуватися або внаслідок платоспроможного попиту на такі речі, або через державну інтервенцію (або держава створить попит, або вона профінансує щось із цього). Гібридний варіант теж можливий.
Україна — це дуже бідна країна, у неї не було за час незалежності достатньо довгого і сталого періоду економічного зростання. Проте наша держава — не бантустан, це високорозвинена країна. У нас є інфраструктура, культурний спадок, освіта, медичні послуги тощо. Більше того, у нас, як у суспільства, є очікування, що все це у нас є і, як-не-як, має функціонувати. Через бідність ми не можемо сформувати платоспроможний попит на всі ці речі (це з нами надовго, навіть після війни). Ця ж бідність та культурні особливості не дозволяють нам сформувати публічний сектор, який міг би всім цим нас забезпечити.
Гранти виступають чудовим інструментом для нас бодай якось підтримувати високорозвиненість. Фактично, замість нашого публічного сектору ми використовуємо чужий. Для українізації цього процесу треба або відмовлятися від публічних послуг, або радикально збільшувати обсяг податкового навантаження. На жаль, з цим важким вибором дитинства антигрантові патріоти свою аудиторію не ознайомлюють.

737
25-01-30 06:41