Джерело
Корюківські партизани | Хочемо з Вами поділитися думками.Ми впевнені, що ми встоїмо в цій війн...
8 340 Охват/переглядів
2025-11-26 18:00
Повідомлення №2317
Хочемо з Вами поділитися думками.Ми впевнені, що ми встоїмо в цій війні.Ми переконані, що ця війна закінчиться, як і всі війни. (Не зараз, не переживайте)Ми хочемо, щоб після завершення війни на сцену, з новими силами вийшли генерали Буданов і Малюк (або будь які інші прізвища) і ми з Вами прочитали історію про чергового Адольфа Айхмана або Володимира Цемаха.Це має стати наріжним каменем в політиці і стратегії наших спеціальних служб.Росіяни мають боятися. Напиватися в своїх маєтках до безпам'яті щоб придушити це відчуття. Обліплюватися охороною. У них має виробитися параноя. Вони мають пити седативи.І знати, що за ними прийдуть або "самокат", або "посилка" або маленький дрончик , і вони безапеляційно помруть.Ми хочемо щоб вони боялися. Всі генерали і офіцери, що віддавали накази вбивати наших дітей, всі пілоти, що підіймали свої літаки з бомбами, всі політики, що натискали кнопки і підписували "распоряжения", наглядачі, що знущались над полоненими, солдати, що глумились над мирними людьми. Всі.І ми, як Держава, зобов'язані це зробити.І так, ми за позасудову страту для військових злочинців.Але було б красіво і подивитися на суд.