Джерело
DUSHNILA | І коли новорічна метушня в цілому вже позаду, можна і трохи підсумків....
778 Охват/переглядів
2026-01-04 09:47
Повідомлення №1357
І коли новорічна метушня в цілому вже позаду, можна і трохи підсумків. Найтяжчим випробуванням минулого року стала, як не дивно, омріяна міланська парфумерна виставка Esxence. Нервово виснажена через тодішню роботу, я ридала в переддень своєї мрії в аеропорту Мілана, а на другий день виставки мене звалив грип. 2 доби дороги додому я провела ледве у свідомості через високу температуру. Коротше, той ще експіріенс 🫠Найяскравішим враженням року стала, знову ж таки, міланська Esxence, бо була моєю першою парфумерною виставкою, бо була вражаюче масштабною, бо вийшло потиснути руку найвеличнішим парфумерам - Жан-Клоду Еллені та Домініку Ропійону. Найкрутішим поворотом в житті у 25-му став мій перехід від аутсорсингових стосунків з Жан Niche Concept, до повноцінної роботи в компанії. Як інтроверт, я дууууже боялася так тісно працювати з людьми, і що хоббі не зможе стати любимою роботою. Видихаємо: вже 9 місяців я в повному кайфі ✨ У мене найкрутіший колектив чудових дівчат і у нас найкрутіший магазин в мережі (тут як з дітьми - неможливо бути обʼєктивним 😂).Дзен-момент року - знову виставка ☺️ Але тепер менша - флорентійська Pitti, ще й у форматі відпустки. Плюс, коли кажеш, що працюєш в мережі з 19-ма бутіками, бренди не дивляться на тебе як на дивачку 😂 А на додачу до парфумів, ще й вереснева Флоренція, тосканські виноградники з Кʼянті, свіжий чорний трюфель та лігурійське узбережжя… ❤️Плани на майбутнє - сказала б, що грандіозні, але поки що точно хочу і думаю про виставки: Esxenceʼ26 - треба дати Мілану другий шанс, та про TFWA - бо Канни ще мною не відкриті 😎