Джерело
Салемська відьма 🌙 | Ось і всьо 👍😪🥺😔💓Дочитала я вчора третю частину Міста Півмісяця, і тіль...
955 Охват/переглядів
2025-10-10 14:48
Повідомлення №10631
Ось і всьо 👍😪🥺😔💓Дочитала я вчора третю частину Міста Півмісяця, і тільки зібралась з думками розказати вам про свої враження. Ну-по-перше, з усіх серії Сарочки Трон зі скла все ще посідає перше місце по склу і емоціям на фінальних подіях, але і тут авторка погойдала нас на емоційних гойдалках; книга настільки насичена подіями, що не дивлячись на розмір і кількість сторінок читалось дуже легко і швидко, давно книга мене так не захоплювала, що я читала хоча б по сторіночці в будь-яку вільну хвилинку;я не можу сказати, що якась з частин була цікавіша чи краща, але якось все одно перша частина виділяється з поміж інших двох, думаю саме тим ( моя субʼєктивна думка, і тут може бути не сюжетний спойлер, а той що може вплинути на ваші очікування і враження будуть не ті ) як нас виявляється дурять і наставляють на хибний шлях весь час і лише вкінці здається, що ось вона правда, а потім все одно випливає ще щось весь час я чекала що зараз станеться якийсь треш, але я вам так скажу емоцій тут достатньо різних, але ( тут трішки про кінець без конкретних сюжетних спойлерів ) коли я закрила книгу я була наче зцілена і щаслива, хоч і сумна, після трону зі скла я плакала годину, а тут я посміхалась крізь сльозимене дуже тішить, що як і в інших своїх книгах Сарочка приділила достатньою увагу здавалось би другорядним, але дуже важливим персонажам, я дуже сумуватиму за ними всіма, і деякі моменти свідчать про те, що ми ще повернемось до цього всесвіту, але можете сміливо читати книги вже, історія Брайс, можна сказати, завершена. скільки ж тут було відсилок до інших книг авторки, божеее, і я впевнена, що навіть не всі помітила; ( вам не обов’язково читати інші цикли, але думаю Дшіт краще прочитати, бо по-перше в третій книзі є спойлери, по-друге ви не зрозумієте що відбувається півкниги 🙂 ) світ тут дуже класний, в першій книзі нам дали його основу і фундамент, а далі вже підкріпили легендами, богами і тд, дуже мені сподобалось, я прям насолоджувалась кожен раз коли нам розповідали про ще якісь моменти світобудови і тд. класно ще те, що це щось зовсім інше але дуже рідне ( якщо ви читали Сарочку ), от знаєте буває читаєш твори одного автора і там прям повтор за повтором, то тут ох… ця жінка мене вводила в ступор не один раз 😅цей цикл виправдав всі мої очікування і навіть більше, я впевнена, що ще не один раз переглядатиму свої відмітки і перечитуватиму улюблені моменти ❤️🩹