Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Палата K-POP UA 🇺🇦

@palataua
Кількість підписників: 3 532
Фото: 471
Відео: 63
Посилання: 366
Опис:
🧬Надіслати пост: https://tellonym.me/palata.kpop.ua 🧬Подивитися перелік найближчих заходів і виступи команд: http://bit.ly/38Y6A4R 🧬Написати адмінам: @Josik28 @iltunsickofme 🧬Знайти команду або поділитись кавером: @kpopuafandom
Джерело

Палата K-POP UA 🇺🇦 | Челлендж 16 травня, вибачте, але це піздєцОрганізація на дні…? Номерок...

Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦 Палата K-POP UA 🇺🇦 @palataua
1 370 Охват/переглядів 2026-05-18 19:06 Повідомлення №24601
Челлендж 16 травня, вибачте, але це піздєцОрганізація на дні…? Номерок не видали, проблему вирішити не змогли і начебто не хотіли. Навіщо обирати місце проведення змагань ФІЛАРМОНІЮ ? Місця де перевдягнутися немає, організатори кажуть просто йдіть і де хочете збирайтеся, ну хоч бери на сцену лізь бо місця не було від слова зовсім. Де й знайдеш собі куточок то і туди просто рандомні люди кинуть свої речі, типу всім похуй що тут ще має команда збиратись, тим більше велика частина людей не місцеві і збиратись потрібно вже на місці, бо пів ночі добираємось туди. Сцена мізерна, тому ще раз виникає питання навіщо проводити змагання де можуть ьути групи по 20 людей в філармонії. Кпоп категорія є, суддів які шарять в цій темі немає😣 Їм ніби настільки нецікаво цей КЄЙПОП😱 дивитись, що на всіх номерах в телефонах сидять, оукеей🤔 Яким чином тоді вони можуть оцінки ставити взагалі, чи їм одного погляду буде достатньо, щоб за все виставити оцінки? Сумнівно Чесно пару раз бачили як і на інших стилях ніфіга не дивились, але постійно не спостерігали, тому щось сказати важкоЩе нас здивувало те, що люди дивились на нас як на скажених коли ми просто банально підтримували команди, деякі мами на номерах суперників кричали ФУ, ми в ахуї