Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Палата K-POP UA 🇺🇦

@palataua
Кількість підписників: 3 532
Фото: 471
Відео: 63
Посилання: 366
Опис:
🧬Надіслати пост: https://tellonym.me/palata.kpop.ua 🧬Подивитися перелік найближчих заходів і виступи команд: http://bit.ly/38Y6A4R 🧬Написати адмінам: @Josik28 @iltunsickofme 🧬Знайти команду або поділитись кавером: @kpopuafandom
Джерело

Палата K-POP UA 🇺🇦 | вся ситуація фанбази з хісином просто смішна) смішно бачити те, як ви ...

Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦 Палата K-POP UA 🇺🇦 @palataua
937 Охват/переглядів 2026-03-13 00:45 Повідомлення №24179
вся ситуація фанбази з хісином просто смішна) смішно бачити те, як ви банальне не можете прийняти те, шо хтось може обрати себе, свою сольну карʼєру і т.д. ви всі так кричите, шо ви фанати енхайпен чуть не з їхнього народження, памперси їм лічно міняли, хоча повністю ігноруйте те, шо хісин завжди казав, шо мріє писати свою музику, шо не міг робити, будучи учасником енхайпен. скільки пісень спродюсованих учасниками ми отримали за майже 6 років їхної праці?) хіліум? яка спродюсована джеєм))) всі так кричать про те, шо хісин міг просто сольний альбом виставити. єбааааать а в турі хто більше року був?? і одночасно ше два альбоми промоутив?) він вам з цим графіком ше може пʼятки помиє?) всі ваші петиції і спроби достукатися до компанії просто ше раз показують, як в фд всім по-ху-ю на бажання артиста. вам треба бачити тільки те шо ви хочете, треба, шоб обслуговували ваші потреби. так, звісно, ви майте повне право обурюватися на те, шо біліф зробив неможливими умови для сольного альбому хісина, але вимагати повернення і писати петиції)))) єбать ви смішні. замість того краще б страйкували ставлення компанії до енха і писали петиції про полегшення їхнього графіку, але яка різниця, шо фавочки сімʼю бачать тільки по вихідних, які випадають раз в рік і може на пасху) головне, шоб було, як ви хочете)