Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Палата K-POP UA 🇺🇦

@palataua
Кількість підписників: 3 532
Фото: 471
Відео: 63
Посилання: 366
Опис:
🧬Надіслати пост: https://tellonym.me/palata.kpop.ua 🧬Подивитися перелік найближчих заходів і виступи команд: http://bit.ly/38Y6A4R 🧬Написати адмінам: @Josik28 @iltunsickofme 🧬Знайти команду або поділитись кавером: @kpopuafandom
Джерело

Палата K-POP UA 🇺🇦 | хелоу, хотілось би висловитись з приводу азаніш фесту. Претензій доста...

Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦 Палата K-POP UA 🇺🇦 @palataua
854 Охват/переглядів 2025-12-29 18:39 Повідомлення №23660
хелоу, хотілось би висловитись з приводу азаніш фесту. Претензій достатньо 👐🏻1. Орієнтовно за тиждень до фестивалю я трохи змінила свій трек, та написала особисто організаторам з проханням замінити початковий трек на новий(пісня та сама, просто інший ремікс) , все узгодили і все було супер. В результаті на моєму виступі увімкнули початковий вигляд треку, так ще і під кінець виступу був дзвінок на телеграм(наскільки я розумію на ноуті з якого виводився звук в зал) і паралельно з моїм треком було чутно рингтон дзвінка, що збило мене(я ахуєла єслі чесно). Коли пізніше я підходила до людини, відповідальної за звук, реакція була типу «моя хата скраю, я нічо не знаю😔». Організованість єбєйша, х2 пройоби зі звуком за один виступ. 2. Категорії. Чи окей пхати в одну категорію людей з достатньо великим досвідом та починаючих? Як це можливо оцінювати? Таке було і в командних, і в соло. Можна було хоча б якось розділити? 3. Суддя Як може судити всього одна людина….? Це тупо без коментарів🤩4. Рос. сайтБог його знає, чим думали організатори, але блять, ви спочатку закликаєте закидати донати на збір, а потім, під час розіграшу відкриваєте сайт російською. Якого взагалі???5. Вивести телеграм на проектор на весь зал це було дуже сміливо…Особливо коли там крупним планом на весь зал було видно стікер «Ебать».Нагадую, що на фесті було достатньо дітей)6. Ну і таймінгТе що він запізнюється, це база всіх фестів/чемпів. Але тут він шось взагалі поплив. Мк/чайні церемонії які мали відбуватися зазначений час(наприклад там один мк 40хв, церемонія годину) по факту проводилися «як піде», деякі взагалі відмінились. Як люди можуть розраховувати коли їм виступати, якщо умовно оголошують, що зараз буде мк, який триватиме годину, а в результаті він триває 30хв і потім одразу наступна категорія виступів?Я розумію, що це їх перший фест, і якісь дрібні деталі були б пробачливі, але ну в деяких моментах проєбались по крупному. Сподіваюсь, вони займуться організованістю.