Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Палата K-POP UA 🇺🇦

@palataua
Кількість підписників: 3 532
Фото: 471
Відео: 63
Посилання: 366
Опис:
🧬Надіслати пост: https://tellonym.me/palata.kpop.ua 🧬Подивитися перелік найближчих заходів і виступи команд: http://bit.ly/38Y6A4R 🧬Написати адмінам: @Josik28 @iltunsickofme 🧬Знайти команду або поділитись кавером: @kpopuafandom
Джерело

Палата K-POP UA 🇺🇦 | Епіфані, задумка виступу на дм цікава, а ось щодо реалізації є питання...

Логотип телеграм спільноти - Палата K-POP UA 🇺🇦 Палата K-POP UA 🇺🇦 @palataua
1 160 Охват/переглядів 2025-12-16 22:23 Повідомлення №23569
Епіфані, задумка виступу на дм цікава, а ось щодо реалізації є питання. Синхрон майже всюди поїхав, на сцені відбувався просто хаос, який неможливо було розібрати. За костюми і їх недоречність вже казали, тож я повторюватись не буду. Мені здається що ви переоцінили свої сили і намагались зробити те, що вам, нажаль, поки не під силу. Мені здається потрібно приділяти трішки більше часу і уваги чистці і напрацюванню синхрону. Також окреме слово щодо рухів деяких дівчат, особливо дівчинка у фіолетовому костюмі. Більшість рухів виглядали максимально незграбно та несуразно, так, наче вона ці рухи вперше в житті робить. Ідея з пілонами - клас, реалізація крінж. Ви стояли біля тих пілонів і не розуміли шо з ними робити взагалі, в чому була проблема потренуватись працювати з реквізитом, якщо ви вже придумали додавати його в виступ? Концепція виступу абсолютно повністю злизана з каверу русні, защітніки фас, да я знаю як виглядає кавер русні, бо алгоритми тіктоку якимось чином підкидували його мені в рекомендації)