Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Padre Poltava
Додано 14 лип 2024

Padre Poltava

@padrePoltava
Кількість підписників: 12 756
Фото: 2,670
Відео: 215
Посилання: 904
Опис:
Телеграм канал священика ПЦУ Олександра Дедюхіна Займаюся метафізичним обґрунтуванням України з точки зору Царства Небесного Приватне спілкування можливе через мессенджер фб https://www.facebook.com/strierej
Джерело

Padre Poltava | Я нарешті почитав розповідь Мендель про те, як в ОПі Зеленського полюб...

Логотип телеграм спільноти - Padre Poltava Padre Poltava @padrePoltava
3 410 Охват/переглядів 2026-02-05 09:41 Повідомлення №5064
Я нарешті почитав розповідь Мендель про те, як в ОПі Зеленського полюбляють чаклувати.Ось що маю сказати. Окультизм — завжди ознака слабкої влади.Історія знає дивну закономірність: коли влада втрачає реальність, вона починає шукати потойбічне.Коли бракує мудрості, відповідальності й правди — з’являються ритуали, "знаки", талісмани, маги, шамани, езотеричні сурогати віри.Адольф Гітлер теж бавився окультними практиками.Аненербе, астрологи, містичні символи, псевдорелігія рейху — все це мало створити ілюзію обраності, контролю над історією і долею.Результат відомий: руїни, мільйони смертей і ганебний крах.Окультизм не рятує владу.Він лише оголює її внутрішню порожнечу.Поява у владних кабінетах магічних ритуалів, свідчить про її паніку.І тут немає жодної романтики."Діла тіла відомі:… ідолослужіння, чаклунство… ті, що таке чинять, Царства Божого не успадкують"(Гал. 5:19–21)"Чарівники… частка їхня — в озері, що горить вогнем і сіркою"(Одкр. 21:8)Чаклунство — це спроба керувати реальністю без покаяння, мати силу без відповідальності, результат без правди.І тут історія безжальна:як Гітлеру не допомогли ані астрологи, ані містичні символи, так і жодні умовні "ляльки вуду в ящику", жодні ритуали, змови і маніпуляції не врятують сучасних топ-корупціонерів від краху.Бо Божий суд — вже розпочався.Влада, яка шукає магії, вже програла.Бо замість відповідальності вона обрала ілюзію контролю.Замість правди — темряву.Замість служіння — страх.І тут не допоможе нічого.Ні ритуал.Ні символ.Ні шамани.Бо реальність не піддається чаклунству.І жодні колдуни Зеленському не допоможуть.