Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Padre Poltava
Додано 14 лип 2024

Padre Poltava

@padrePoltava
Кількість підписників: 12 757
Фото: 2,670
Відео: 215
Посилання: 904
Опис:
Телеграм канал священика ПЦУ Олександра Дедюхіна Займаюся метафізичним обґрунтуванням України з точки зору Царства Небесного Приватне спілкування можливе через мессенджер фб https://www.facebook.com/strierej
Джерело

Padre Poltava | Україна не просто має "стати кращою версією самої себе". Наш єдиний ви...

Логотип телеграм спільноти - Padre Poltava Padre Poltava @padrePoltava
3 600 Охват/переглядів 2025-02-18 09:02 Повідомлення №4613
🇺🇦 Україна не просто має "стати кращою версією самої себе". Наш єдиний вихід: стати такими, якими бачить нас Бог, інакше - піпец.Цей сатанинський, падший світ постійно каже нам: «Стань кращою версією себе». Але це суїцидальне гасло тих, хто програв. Це слоган втомленого, приниженого, розбитого світу, який замість життя пропонує самокопання, поступові покращення та м'яке прийняття реальності. Світ - це не сансара страждання, з якої потрібно втектиБог вірить в кожного з нас і Його абсолютно не обходять ваші розгалужені самознецінення, та дебільнуваті мутації закладених та набутих комплексів.Усвідомлюєте ви це чи ні, але кожен з нас - безмежно крута бойова одиниця, яка здатна пережити все: любов, біль, зраду, крах, піднесення, життя і навіть смерть.Бог каже, що реальність не приймають — її змінюють. Царство Небесне всередині нас вже є. Україні не потрібно «ставати кращою». Вона не просто апгрейдиться, як якась програма. Вона прориває стелю можливого, переписує правила, ламає хребти імперіям. Нас намагалися переконати, що ми – недодержава, недонація, бідні родичі Європи. Нам казали, що корупція — це частина нашої ДНК, що демократія тут неможлива, що ворог надто сильний. Нас змушували жити в парадигмі «а що скаже москва», «а що подумає Захід», «а чи не розлютимо ми агресора».Але правда в тому, що ми вже вирвалися за межі цієї парадигми.🛡 Україна – це не слабкий Степан 1.0, який намагається стати Степаном 1.25.🔥 Це Степан зі знаком безкінечності.Україна – це країна, яка перетворює свої поразки на перемоги.Країна, яка ламає схеми, що працювали століттями.Країна, яка не просто виживає – вона знищує ворогів.🇺🇦 Бог бачить Україну вільною. Незалежною. Великою. І ми маємо діяти так, щоб вона такою стала. Ми маємо бути українцями, а не німцями, поляками і вже точно не жовто-блакитними совками у вишиванках.Не просто трохи кращою - це складно.Не просто менш корумпованою - це майже неможливо.Не просто більш демократичною - це майже немає сенсу.А безмежною у своїх можливостях.💥 Це стосується всіх нас. Не треба «покращувати» себе за лекалами занепалого світу. Ми маємо навчитись дивитися на себе очима Бога — і діяти відповідно.Ми не просто ростемо. Ми вириваємося за межі. І те, що ми відчуваємо зараз - це біль народження. Все може скінчиться погано, але це не привід зупинятися. "плач не дав свободи ще нікому, а хто борець - той здобуває світ."