Джерело
🇺🇦 P1HARMONY UA is 𝐔𝐍𝐈𝐐𝐔𝐄 | я не памятаю, чи публікувала щось сюди стосовно цієї ситуації, але дея...
283 Охват/переглядів
2025-09-05 21:22
Повідомлення №17006
я не памятаю, чи публікувала щось сюди стосовно цієї ситуації, але деякі піс думали (або досі говорять), що деякі шоу будуть скасовані через профіцит квитків, тому кіхо висловився щодо цього на сьогоднішньому лайві:🐺: є питання, і люди говорять про скасування туру, друзі, тур не буде скасовано. хм, ми чудово знаємо про всю ситуацію з квитками та все таке, але я хотів сказати вам, народ, що жодного туру не буде скасовано, цього взагалі не станеться, тому вам точно не варто про це хвилюватися. що стосується квитків на концерти, знаєте, мені здається, що особливо в економічній ситуації, в якій ми зараз перебуваємо, ніхто не може змусити чи благати когось прийти та витратити їхні гроші, тому що… боже, економіка, друзі, я знаю, я знаю, що економіка божевільна, але так, я точно бачив речі, які трохи діють мені на нерви, я маю на увазі, що я не хочу приділяти цьому увагу, і піднімаючи це питання, я не хочу, щоб хтось шукав цих людей і нападав на них за те, що вони говорять такі речі, тому що в кожного є своя думка, і кожен має висловлювати свою власну думку, але люди, які кажуть: «стільки грошей для P1Harmony? якби це були ті і ці, і ті, і ті, тоді можливо, так, але для P1Harmony??», що завгодно, але я думаю, що кожен може вибирати, куди він хоче піти, і все таке інше, і я знаю, що багато людей зараз в турі, але я думаю, що протягом останніх 5 років ми завжди постійно показували, які ми хороші виконавці, незважаючи на обставини та на все те, що траплялося, і я щиро вірю, що люди, які це бачили, знають і можуть поважати це, прийдуть на ці концерти, а ті, хто ні, - ні, і навіть якщо це 1 людина, чи 10, чи 100, чи 1000, скільки б людей не було, ми все одно виступатимемо так само для однієї людини, як і для стотисячної публіки, тому що саме так роблять виконавці, і ми будемо постійно показувати вам, друзі, наші виступи, незалежно від цього. тож особисто для мене це не має великого значення, бо знаєте, ми почали виступати в кінотеатрах, народ, мені здається, що багато людей про це забувають, і багато людей про це не знають, тому той факт, що ми навіть можемо цього разу виступати на арені – це те, чим ми справді пишаємося, і за що ми вдячні. і той факт, що ми почали з такого місця, яке було буквально з килима перед величезним екраном у кінотеатрі, щоб мати змогу виступати в цих шалених, шалених місцях, я думаю, що це вже говорить про нас багато. незалежно від того, чи буде 10 людей на цій величезній арені, ми все одно збираємося влаштувати шоу, бо це роблять виконавці, і я думаю, що це справді важливо, чи не так? тому я був би дуже вдячний, якби прийшло багато людей, і якщо у вас є час, ми, звичайно, переконаємося, що ми будемо просувати цей тур якнайкраще, і ми справді робимо все можливе, щоб просувати його.