🧺 Головна новина Овруча — 19 червня!‼️ Пенсіонерам заборонили продавати молоко, яйця, вишні, гриби й картоплю біля поліклініки — там, де був справжній народний базар, звідки харчувались майже всі місцеві.👨🌾 Селяни привозили сюди все, що вирощено працею та серцем: • домашнє молоко й сметану, • свіжі яйця, гриби, зелень, • вишні, сливи, картоплю та часник…💔 А тепер — заборона. Міська влада вирішила: “У нас є базар!”Але як 80-річній бабусі з паличкою тягтися через усе місто на офіційний ринок?🇺🇦 Ми — Полісся. Ми не Париж і не Варшава, але там такі ярмарки — в пошані! Там, де продукти від людини до людини, влада не зносить, а підтримує. У Лондоні, Берліні, Варшаві — для цього виділяють місце, ставлять столи й навіть організовують податок для комфорту обох сторін: і продавців, і покупців.🤝 Не забороняти — а допомогти, підтримати, організувати зручне місце, визначити час і день для такого сільського базару. Це — не проблема, а багатство!📉 Сьогодні мер Овруча Іван Ярославович одним розчерком пера втратив довіру понад 2000 своїх виборців.📢 Поділіться цим дописом!Ми маємо право голосу, права наших батьків і бабусь — теж мають звучати!📍 Джерело: Facebook / Підслухано КоростеньOVRUCH NEWS Підписатися Маєш новину? Пиши сюди👇https://t.me/OvruchADMINsbot
ГРАФІК ВИЇЗНИХ ЗУСТРІЧЕЙОвруцького міського голови Івана Коруда з жителями м. Овруч4 травня 2025 року (неділя)11:00 – біля кафе «Зелений сад»(вул. Металістів 5, 14, 20А)12:00 – біля будинку №9 по вул. С. Бандери («Паритет»)(вул. Т. Шевченка 30/23, 34/7, 42, 44, 48, вул. С. Бандери 9, 21, 23)13:00 – біля приміщення поліклініки(вул. Т. Шевченка 80, 84/2, 88, 64, вул. Відродження 1, 17)14:00 – між будинками №2 та №5(пров. Стадіонний 1–5)15:00 – біля дитячого майданчика(вул. Київська 62, 64, 66, 68, 70, 70А, 72)16:00 – біля дитячого майданчика(вул. Київська 76, 78, 78А, 80)17:00 – біля дитячого майданчика(вул. Тараса Бульби-Боровця)18:00 – біля магазину «Явір» (р-н Гептари)⸻До участі у зустрічах запрошені представники комунальних підприємств і соціальних служб: • КП «Гарне місто» – Грищенко П. А. • КП «Овруч» – Барановський М. М. • КП «Водоканал» – Латаш О. А. • КНП «Овруцький ЦПМСД» – Шевчук О. І. • КНП «Овруцька міська лікарня» – Хомич О. В. • Центр надання адміністративних послуг – Шевцова О. І. • Відділ соцзахисту – Барановська О. П. • Центр соціальних послуг – Казмерчук Т. П. • Служба у справах дітей – Соботюк Р. Ф.Запрошуємо мешканців вказаних адрес долучитися до діалогу з міським головою та отримати відповіді на актуальні питання.OVRUCH NEWS Підписатися Маєш новину? Пиши сюди👇https://t.me/OvruchADMINsbot
Деяким українцям додадуть 10% до зарплати за знання англійської мовиПредставник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив, що певні категорії українців зможуть отримати надбавку в розмірі 10% до заробітної плати за володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.Під дію постанови підпадають:✔️військовослужбовці-контрактники;✔️голови та заступники місцевих державних адміністрацій;✔️поліцейські (середній і вищий склад Нацполіції);✔️особи начальницького складу інших правоохоронних органів і служб цивільного захисту;прокурори;✔️керівники, члени виконавчих органів, наглядових рад державних підприємств і господарських товариств, де понад 50% статутного капіталу належить державі;✔️керівники державних наукових установ;✔️керівники закладів вищої освіти;✔️працівники сфер освіти і науки (керівники установ, відомств, організацій).Ця ініціатива спрямована на стимулювання професійного розвитку та підвищення рівня володіння іноземними мовами серед держслужбовців і працівників ключових сфер.OVRUCH NEWS Підписатися
У місті Олевськ двоє місцевих мешканців підпалили будинок поліцейського, щоб помститися за адміністративний протокол про водіння в нетверезому стані.14 лютого вночі патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, за кермом якого перебував 31-річний чоловік у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці склали на нього протокол, що викликало агресію з боку водія та його 34-річного пасажира. Чоловіки погрожували поліцейським. Після цього вони купили пальне на АЗС, облили ним будинок правоохоронця та підпалили. У той момент у будинку перебували дружина, маленька дитина та тесть поліцейського.Поліція швидко встановила підозрюваних. Обох чоловіків затримали спецпризначенці КОРД та РПОП. У них вдома знайшли докази: одяг, ганчірки, залишки займистої речовини та телефони.Зловмисникам повідомили про підозру за умисне пошкодження майна правоохоронця шляхом підпалу.Вони перебувають під вартою із можливістю внесення застави понад 908 тисяч гривень кожному. Санкція статті передбачає від 6 до 15 років позбавлення волі.OVRUCH NEWS Підписатися
🚨 Шахрайство на 1,2 мільйона гривень: завершено розслідування резонансної справи на Житомирщині👮♂️ Поліція спільно з кіберфахівцями викрила злочинну схему, організовану 17-річним жителем Бердичева. Разом із двома однолітками з Житомира вони ошукали громадян із різних областей України, завдавши збитків на майже 1,2 млн грн.🔍 Як діяли зловмисники:▪️ Розсилали фейкові повідомлення у «Facebook Messenger» та «Viber» про отримання фінансової допомоги.▪️ Перенаправляли користувачів на фішингові сайти, що імітували банківські ресурси.▪️ Отримували доступ до банківських рахунків і використовували чужі кошти для купівлі дорогих товарів і отримання готівки.📱 Придбані мобільні телефони й інші гаджети продавали, а «прибуток» ділили між собою. Крім того, юнаки придбали автомобіль, оформивши його на матір одного з них.⚖️ Обвинувачення:▪️ Заволодіння чужим майном шляхом обману в умовах воєнного стану.▪️ Незаконні дії з використанням електронно-обчислювальної техніки.Під час обшуків вилучено готівку, техніку та банківські картки. Накладено арешт на майно зловмисників вартістю близько 800 тис. грн.📄 Матеріали справи передано до суду. Неповнолітнім загрожує від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.⚠️ Пильнуйте свої дані! Ніколи не переходьте за підозрілими посиланнями та не надавайте паролі до банківських рахунків.OVRUCH NEWS Підписатися
День Незалежності України — найважливіше національне свято, що символізує найбільше досягнення нашого народу. З нагоди 33-ї річниці Незалежності в Овруцькій громаді відбулася низка урочистих заходів.День розпочався з покладання квітів до пам’ятників загиблим захисникам України, козакам Овруччини та воїнам УПА. В центральному парку міста пройшов урочистий захід, де міський голова Іван Коруд звернувся до присутніх зі словами: «Ми, українці, ніколи не зрадимо своїй мрії та вірі у вільну, незалежну країну». Він висловив подяку військовим, волонтерам та всім жителям громади за їхню невтомну працю на шляху до Перемоги.Хвилиною мовчання вшанували пам'ять українських Героїв. Під час заходу нашого земляка Андрія Хаюка було нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України». Почесні грамоти та нагороди отримали ветерани та військовослужбовці ЗСУ.Цього ж дня відкрили Алеї пам’яті в селах Прилуки та Раківщина на честь полеглих земляків. У заході взяли участь родичі загиблих Героїв та місцеві жителі. Хвилиною мовчання і покладанням квітів вшанували пам’ять воїнів. Створення Алеї — це вияв громадської відповідальності та вдячності Героям, які віддали життя за майбутнє України.OVRUCH NEWS Підписатися Маєш новину? Пиши сюди👇https://t.me/OvruchADMINsbot