Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Знову почалося 😂Тільки режисери можуть коментувати та критикувати якіс...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
704 Охват/переглядів 2024-11-17 17:29 Повідомлення №3932
Знову почалося 😂Тільки режисери можуть коментувати та критикувати якість фільмів, кільки кухари - їжі, тільки пекарі - хліб. Бо тільки ж вони можуть розбиратися в темі, бо нею займаються. "Ти спочатку добийся сам, а потім шось розповідай, а так взагалі закрийте всі рти" (с) Ладно чув таке від дідів футболу, якихось совків, але тут наче адекватний Худжамов про те ж саме. 👇👇👇Тренер воротарів збірної України Рустам Худжамов висловився щодо критики гри футболістів у соціальних мережах.🗣 «Трохи про наболіле…Досить часто у соцмережах з’являються коментарі про те, як повинен грати воротар, особливо від людей, які не лише ніколи не грали у воротах, а й на полі з’являються дуже рідко.Мені дійсно цікаво: як людина, може говорити про те, що ніколи не робила сама? Чому у футболі вважається нормальним висловлювати будь-які думки, навіть не розуміючи деталей?Воротар не просто стоїть у воротах, він там грає. Це стратег, аналітик і лідер оборони. Кожен його рух вимагає максимальної концентрації, величезного досвіду і блискавичної реакції. Помилки трапляються у всіх, але стверджувати: «Воротар не так зробив», не розуміючи ситуації, - це просто безглуздо.Я розумію, що футболісти - публічні особи, і кожен має право на свою думку про їх дії. Але чи не має думка хоча б мінімально аргументуватись і ґрунтуватися на реальних знаннях?Давайте обговоримо. Що ви про це думаєте? Чи потрібно розбиратися у темі, щоб її обговорювати, чи сьогодні це вже не важливо?» - написав Худжамов в інстаграмі.