Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Ок, багато питань по останньому допису про Кривий Ріг, тому, напевно, ...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
936 Охват/переглядів 2024-08-27 11:20 Повідомлення №3662
Ок, багато питань по останньому допису про Кривий Ріг, тому, напевно, доведеться спробувати пояснити.Одразу маленький відступ: останнє, що хотілося б влаштовувати, це срач з псевдоекспертизи по роботі українського ППО. Я не є експертом, навіть не хочу намагатися їм здаватись, і я можу помилятися дуже в цьому - це лише моя думка, в контексті футболу, і все.Так, прилетіти може куди завгодно - шанси є всюди. І винна в цьому тільки русня, а не умовне керівництво умовного Кривбасу, яке хоче грати в Кривому Розі.Але, як на мене, в різних куточках України шанси все ж різні. Кривий Ріг - це буквально перша лінія ППО, близько від фронту. Шансів збити що завгодно там суттєво менше, ніж в Києві, бо ніхто не підстрахує. Не потрапили - все, це приліт. Плюс загалом фактор, що тривог суттєво більше та матчі перетворюються на цирк. То вже не футбол.Чим далі летить ракета/шахед, тим більше ліній оборони та території України вона пролітає. Відповідно більше засобів ППО мають шанс відпрацювати по ній. Бо вона летить кілька областей. Плюс в Києві взагалі очевидно, що щільність ППО найкраща.Так, тому я вважаю, що в прифронтових містах грати не можна, бо кількість тривог більше, а шансів збити менше. Просто розрахунок, де є ризики виправдані, а де можна підстрахуватися, щоб зменшити шанси на трагедію.Велкам до срачу в коменти) Намагатимусь більше не писати про ППО, бо собі обіцяв не поретворюватися на ось тих псевдоекспертів, які готові пизданути будь-яку хрінь на будь-яку тему, бо всі ж про неї говорять, аби тільки охвати аудиторії зібрати.