Джерело
Овертайм із Сажком | Про суддівство точно почитаєте/послухаєте на інших каналах (імхо, радш...
762 Охват/переглядів
2026-04-04 17:53
Повідомлення №5976
Про суддівство точно почитаєте/послухаєте на інших каналах (імхо, радше треба було зараховувати гол, аніж ні), але хочеться поговорити й про інше – як «Динамо» взагалі опинилося у цьому некомфортному сценарії з 0:1.Взимку на зборах про спроби високого пресингу Костюка тут писав наступне:💬 Але все одно треба подивитись на матчі, де суперники: а) будуть вищі рівнем; б) вивчатимуть «Динамо».Бо як тільки це станеться, то почнуть перебивати цей пресинг лонгболами – а що у таких випадках буває на просторі зі захисниками киян, ми вже бачили багато разів. Зокрема з ЛНЗ в УПЛ.І чи після двох-трьох пропущених у такому стилі Костюк надалі ризикуватиме з пресингом, оголюючи захист? 💬***Сьогодні, схоже, якраз перший такий випадок.Ці спроби «Динамо» високо накривати підійшли стилю «Карпат» з Фернандесом – Домчак любить стояти на м’ячеві та виманювати гравців на себе.І ось перша хороша команда, яка грає у такий спосіб, створила проблеми. «Динамо» бігло накривати високо, захисники давали середню/довгу передачу на Фаала – а той ну просто знущався з Біловара та Попова. Ловіть «вайскаут вдома» (сам вручну почав рахувати після другого разу): за 7 перших єдиноборств Фаала зі захисниками він шість (!) разів зберігав м’яч для «Карпат». Кілька прикладів – на відео.І це ж не дивина взагалі, таке зі захисниками «Динамо» раніше було постійно. Не виключаю, що саме з цією причини Шовковський не гнав команду у пресинг (був середній блок) і за цими показниками був у нижній половині в УПЛ.Тим більше, у цьому матчі не було Михавка. Тарас може помилятись позиційно на просторі, але у контактних дуелях аж так домінувати не дає нікому – це теж цифри завжди підтверджували.Ще одна важлива проблема тут – підбір. І це ж теж не дивина! Бо у цих зонах, куди Фаал намагався відкриватися, з півзахисників Піхальонок/Бражко, до яких регулярно питання у цьому плані.Якщо Костюк хоче так грати, то треба розуміти, що в єврокубках таких Фаалів – багато. Дуже багато.І тому треба власників не казками про вихованців тішити, а просувати ідею пошуку принаймні одного якісного ПЦЗ в пару до Михавка. Ну або відмовлятися від ідеї грати без м’яча саме так на постійній основі. Проти умовних «Епіцентра» чи «Руха» – не так критично, поки Сергій Нагорняк не знайде в Іспанії триметрового форварда.🎥 УПЛ ТБ***🤟 Vatras