Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Україна програла чвертьфінал Євро з футзалу - але рука не підіймається...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 260 Охват/переглядів 2026-01-31 17:19 Повідомлення №5652
Україна програла чвертьфінал Євро з футзалу - але рука не підіймається знищувати її за матч. Втратили півфінал не зараз, а з Вірменією, коли не можна було програвати - той матч визначив саме такою нашу сітку плей-офФранція - рівний суперник. Й матч був таким рівним - де все вирішили епізоди. Україна раніше набрала в овертаймах 6 фолів, пропустила дабл-пенальті та змушена була відкриватися, щоб зрівняти. Замість цього отримала два у свої ворота.Так буває. Ще й воротар збірної Франції видав шалений матч - тягнув з гри буквально все.Видно, що наші трошки по індивідуалці поступалися. Командно все ок, а от моментів якихось з обіграшами, чисто технічних, майже не було. Все системно, але не завадило б трошки хаосу додати - й не було кому.Тільки плеймейкінгу Сухова з яскравих індивідуальних проявів не вистачило.Аплодувати за цей турнір не буду - зрештою зіпсували самі собі все поразкою від русовірменів. Але й ганебним Євро точно не став. Футзалісти знову довели, що саме їх вид є найкращим командним в Україні. Хоч і не забрали максимум, який в теорії могли.