Джерело
Овертайм із Сажком | Не відчував корупції в «Динамо»: він хоче бути у «Холостяку» та вважає...
1 200 Охват/переглядів
2026-01-24 11:35
Повідомлення №5625
«Не відчував корупції в «Динамо»: він хоче бути у «Холостяку» та вважає соцмережі «зомбі Апокаліпсисом»Інтрига) Класна цитата діючого українського футболіста:"Бабуся з дідусем просто марили тим, що треба картоплю садити. В нас її було стільки, що ми могли, мабуть, всі Лубни нагодувати тою картоплею. Навіщо вона була, незрозуміло. Але наші бабусі і дідусі звикли працювати, тому в мене все дитинство була та картопля.Звичайно, в нас був садок, де росли фрукти і овочі. І худоба була. Я пас каченят, але пас їх не так, як треба, і вони розбігалися. І всі ці історії були. Пам’ятаю, найбільша розвага в дитинстві – це велосипед. У нас була гірка, а внизу – велика калюжа, коли випаде дощ. І великий кайф на тому велосипеді розігнатися з гірки і поїхати в цю калюжу.Ці маленькі моменти щастя не замінять ніякі телефони чи тіктоки, в яких зараз сидять діти. У тебе своя компанія в селі, листочки на деревах – то ваші гроші, палиця – це меч. Я дуже задоволений, що зима у нас за вікном така, що діти хоча б сніг побачили і на санках покаталися. В нас є вже дорослі діти, яким по сім-вісім років, а вони ще толком снігу не бачили. У людини має бути щасливе дитинство.Вона має бути на вулиці і на природі, бо ми так створені. А ми зараз сидимо по домівках у телефонах, читаємо новини і гортаємо тікток. Якийсь зомбі Апокаліпсис. Людина створена, щоб бути вільною і бути на природі. Влітку бігати, кататись на велосипеді, на річку ходити, м’яча копати. А взимку на санках кататись і сніговика ліпити, радіти цьому всьому. Це моє бачення життя".Належить вона вихованцю Динамо, ексфорварду Полісся, Карпат, Вереса та Оболоні Ростиславу Таранусі.Іра Козюпа записала з ним дуже вайбове інтерв'ю, яке можна прочитати на Трибуні. Там немає сенсацій та гучних заголовків, але є доволі глибока розмова про життя та кар'єру Ростислава. Ось, наприклад, чи відчував корупцію в академії Динамо, бо про це зараз багато розмов:"Дивіться, ми говоримо про трохи різні часи. Мій випуск з академії був до 2020 року. А Кравець працював нещодавно. Я не відчував ніякої корупції, коли був в «Динамо». Можливо, були якісь залаштункові ігри – я цього не знаю. Те, що я бачив, – грали всі хлопці, які заслуговували на це.Є таке, що бізнесмени і якісь впливові люди хочуть, щоб їхні діти займались в «Динамо». Можливо, вони за футбольними якостями не дотягують до рівня академії клубу і десь якісь моменти в кабінетах вирішуються. Я не буду ні заперечувати, ні стверджувати цього. Можливо, таке є.Я був тоді дитиною і, можливо, не помічав цього. Але якщо взяти наш 1997 рік, то всі по футбольному виросли і досягли як мінімум Прем’єр-ліги. Якщо взяти хлопців з інших років, то вони також заграли. Це результат певної стратегії, розвитку і роботи футболістів".Раджу зайти до нас та прочитати.