Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Сьогодні за початковим планом «Динамо» жодних змін не було – і відпові...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
843 Охват/переглядів 2025-11-02 20:21 Повідомлення №5403
😀😀 Сьогодні за початковим планом «Динамо» жодних змін не було – і відповідно за сценарієм матчу теж.Той самий підхід: висока лінія, проактивність Піхальонка та особливо Попова з розрахунком, що «Шахтар» буде лупити лонгболи, бо там є простір – а захист «Динамо» в теорії виграватиме боротьбу/підбирання 1v1 проти «дрібних» вінгерів/нападників.Але оскільки сценарій першого тайму видався таким же, як і у середу – значить якісної роботи над вдосконаленням цього підходу штаб Шовковського за кілька днів не зробив.Бо результат той самий: ці дуелі 1v1 захисникам за спиною Попова знову не вдававалося вигравати, щоб теорію втілити у реальність. А за перший тайм кияни завдали той самий один гордий удар (не у площину), як і у Кубку.Трохи детальніше цього разу – у мінірозборі на «Трибуні»:🔹 Шовковський взявся сміливо грати з «Шахтарем» – та обидва рази початковий план не спрацювавДо речі, тепер цікаво, чи «Динамо» надалі й проти інших суперників так гратиме. Бо зрозуміло, що це можливо лише за наявності Попова на полі, умовному Біловару такі функції очевидно не віддасиш. Минулого року було у кваліфікації ЛЧ було щось схоже, але наче не з такою високою позицією центрбека, як зараз.***🤟 Vatras