Джерело
Овертайм із Сажком | Серія помилок Забарного - це навіть добре, бо нарешті ми зрозуміли, що...
1 000 Охват/переглядів
2025-10-22 15:55
Повідомлення №5333
Серія помилок Забарного - це навіть добре, бо нарешті ми зрозуміли, що він лише людина, як ми всі, а не робот.Ви можете згадати раніше в його кар'єрі хоч одну таку серію, щоб він стільки привозив? От і я ні.А тут й результативна помилка зі Страсбуром, й дуже слабкий матч проти Азербайджану за збірну України, й два привози та вилучення в Лізі чемпіонів проти Баєра.Така серія невпевнених виступів - здається, вперше. Були невдалі матчі, без цього ніяк, але кількох настільки помітно провальних поряд - ніколи.Деякі вболівальники ПСЖ вже почали істерики та сумніви в рівні Забарного. Хоча, як на мене, мати іноді подібні серії в кар'єрі захисника - це абсолютно нормально. Така це позиція, де ти під постійним тиском - і треба вміти не тільки справлятися з нападниками суперника, а й з подібними проблемами, коли цих нападників зупинити не вдається.Якраз аномальним було те, що з дебюту у 18 років Забарний не мав жодної провальної серії, постійно при цьому зростаючи: Динамо, майже одразу - збірна, Борнмут, лідер збірної, перехід в ПСЖ. Це 5 кроків вперед за 5 років - безперервне дертя вверх без зупинок.Якщо пам'ятаєте, ПСЖ брав Забарного як довгострокову заміну Маркіньйосу та планував поступово підводити до складу - у простіших матчах. Але Іллі якоюсь мірою не пощастило, що бразилець вилетів на місяць - бо йому майже без підготовки довелося грати одразу багато й з підвищеною відповідальністю. Спочатку все виглядало майже ідеально, але як тільки накопичилася втома - Забарний став помилятися.Нічого такого в цих помилках немає. Просто пів кроку назад. Повернеться Маркіньйос, матчів стане менше, одразу стане простіше.Ця серія помилок просто показала нарешті, що Ілля не робот, а людина. Що йому також може бути складно. Все ж ПСЖ - це космічний рівень, про що в перші тижні його адаптації ми якось навіть почали забувати, наскільки все було ідеально.Як до профі на футбольному полі до Забарного взагалі не може бути ніяких питань - він має спокійно подолати цю мінікризу. Питання до нього залишаються зовсім в іншій площині - але то вже не про футбол.