Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 095
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Все, закриваємо історію з Бленуце. Біловар все пояснив:«Я до нього піс...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
979 Охват/переглядів 2025-10-14 11:36 Повідомлення №5299
Все, закриваємо історію з Бленуце. Біловар все пояснив:«Я до нього після цього підійшов, питаю: «Тобі сказали чи ти сам вирішив так зробити?» Він каже: «Я сам вирішив так зробити, але мене люди трохи неправильно зрозуміли, тому що я постив ці відео не тому, що я підтримую Росію, а тому, що там саме в цих відео…», – я їх просто не дивився, а коли він мені це сказав, я тоді це зрозумів.В цих відео були якісь, як він сказав, висловлювання про ЛГБТ-ком’юніті, і він з його дружиною – проти цього ЛГБТ-ком’юніті. Їм попалися оці відео, де, я не буду називати ім’я людини, і він висловлювався проти цього ЛГБТ. Тобто у нас в країні теж є люди, які висловлюються проти ЛГБТ-ком’юніті».Так, фактично Соловйов говорив у тому відео про сутички між правоохоронцями та «маршем проти ЛГБТ». Публікую його тут для ознайомлення в навчальних цілях і перепрошую за пропаганду, бо в нас вже в інфопросторі навіть коментатори матчів додумали цьому відео трохи того, чого не було (ну і сам Бленуце нічого не писав, тільки репостив).Але лишається кілька питань – і до Бленуце, і тепер ще й до Біловара:Я правильно розумію, що якщо тейк гомофобний, то можна репостити російських пропагандистів, і в «Динамо» гомофобія вважається нормальною?Суто змістовно – а точно нормальні порівняння пропагандистами правоохоронців, які забезпечували громадський порядок, зі «слугами сатани»? Вий про «рєбьонка на зємлю кінулі» вам розіпʼятого мальчіка не нагадує?Коли ми вже нарешті почуємо хоч якусь комунікацію від Владіслава, його дружини, «Динамо», Біловара, кого завгодно, про те, що дружина Владіслава Бленуце репостила самого путіна? Не соловйова, не скабєєву, не «брігаду», а от саме путіна?