Джерело
Овертайм із Сажком | Як красиво палає в росіян від недопуску їх бобслеїстів та скелетоністі...
1 250 Охват/переглядів
2025-09-12 17:13
Повідомлення №5170
Як красиво палає в росіян від недопуску їх бобслеїстів та скелетоністів на зимову Олімпіаду.Президент Олімпійського комітету росії та міністр спорту країни Михайло Дегтярьов:«Рішення конгресу IBSF про недопуск російських спортсменів на Олімпіаду є політично мотивованим і несправедливим. Ключову роль у результаті голосування відіграла українська провокація — демонстрація презентації, побудованої на особистих нападках та звинуваченнях, далеких від суті питання.Малі країни, які не мають сильних позицій у бобслеї та скелетоні, також проголосували проти Росії. Їм на руку ослаблення конкуренції після виключення одного із лідерів світового спорту. Рішення продиктоване не принципами олімпізму та правами спортсменів, а політичними інтересами та розрахунками окремих держав».
Голова Федерації бобслею РФ Анатолій Пегов:«Коли повернемося, радимося з Олімпійським комітетом, з юристами і прийматимемо рішення. Але я думаю, що ми підемо до CAS. Тому що вже набридло терпіти цирк, який влаштовують наші українські партнери, це просто наводить мене на сміх».
І це величезний респект Гераскевичу , який якраз і представляв ту презентацію, від якої палає в російських керівників:«Ми почали роботу завчасно і проводили багато бесід з національними федераціями, обговорювали це питання, які труднощі викликає у цих федерацій повернення російських спортсменів. Вчора, позавчора на місці ще офлайн зустрілися з національними федераціями, обговорили, яка думка щодо цього питання в кожної.За тематиками про те, що я розповідав, можна подивитися в презентації, з якою я виступав. Але поза цим теж багато роботи було зроблено.Дуже вдячний вам, журналістам, вашим колегам, які збирали ці докази. В презентації можна побачити матеріали вашої роботи. І ці аргументи були дуже переконливі. Багато представників різних країн підходили й говорили про те, що це дуже важливо, що вони мають змогу побачити ці докази, досить глибокий аналіз того, що відбувається в Росії».
Бачив повністю ту презентацію - там справді топова робота. Тут деталі по цій історії та ще й короткий підсумок по тому, де ж будуть представлені росіяни на зимовій Олімпіаді - і там все дуже непогано:Росіян у бобслеї й скелетоні на ОІ не буде – Гераскевич показав презентацію, з якої в росіян горить