Джерело
Овертайм із Сажком | Загалом думаю, що найбільша проблема ЛНЗ, що вони минулого сезону зайн...
1 200 Охват/переглядів
2025-04-29 13:50
Повідомлення №4598
Загалом думаю, що найбільша проблема ЛНЗ, що вони минулого сезону зайняли занадто високе місце. Так склалися обставини, не те що вони нічого для цього не робили, але це був очевидний стрибок вище поточного рівня клубу.Все це трошки закрутило голови всім - і власникам, і керівництву. І почалися ставитися цілі, які б не ставилися, якби не було того результату. Хоча очевидно, що певний відкат можна було б очікувати, бо немає в ЛНЗ ще тієї глибини, щоб обов'язково розраховувати одразу на щось велике.Звідси і метання: 1. Зруйнували вже побудований фундамент під нуль, фактично все почали заново. Замінили успішного тренера, який є прагматиком та не про красиву гру, на іноземця, який по суті ніде себе не проявив, але наче мав би поставити яскравий футбол. 2. Напідписували під цього тренера склад - купу легіонерів, багато молодих. І це не бразильці по 17 мільйонів - таким гравцям дійсно потрібен час. Як і клубу потрібен час, щоб навчитися з ними працювати.3. Не отримали ані яскравого футболу, ані результату - не дали тренеру часу протрималися одне коло, не стерпіли, поспішно переграли все з голови на ноги, звільнили. 4. Взяли тренера з зовсім іншим стилем. Який є фактично диктатором та вперто ставить один стиль, де потрібні специфічні гравці та терпіння. Не є гнучким, не є зручним.5. Знову змінили вектор трансферів - напідписували інших гравців вже під нового тренера. Хоча старих не було куди дівати.6. Тільки трошки знову натрапили на труднощі - істерично звільнити всіх навколо в менеджменті. Навіть адміністраторів погнали) Чим вони-то завинили?***Не знаю внутрішньої кухні, не маю інсайдів. Але тут очевидно одне, що в ЛНЗ середині коїться казна що. Якась боротьба за увагу та ресурси власників.Бо у мене є сумніви, що умовний Колісник, який начебто складав план розвитку клубу на 5 років, обирав ось такий шлях розвитку, коли клуб буде метатися раз на кілька місяців з однієї крайнощі в іншу.Не буду його захищати. Очевидно, що частина відповідальності за весь цей хаос і на ньому. Але, думаю, він тепер нарешті зрозумів, який гадюшник наш футбол. І там - ти або як всі, або тебе з'їдять. А то Андрій говорив, як мріяв у футболі працювати, неодноразово. Мене завжди дивувала ця мрія у багатьох людей, наче вони не знають, де опиняться. Ви не бачити, що таке наш футбол, серйозно? За цим тільки зі сторони можна спостерігати. Ну, виключення є, але поки не так багато. І ідеалістом тут точно бути неможливо.А щодо ЛНЗ, щоб закінчити. Це ж явна шизофренія - наче кілька людей одночасно шепчуть в голову протилежні ідеї та навіть не мають терпіння почекати результату їх реалізації. А голова і рада слухати, бо давно від ліків відмовилася, навіщо їй це, вона і сама краще знає.Тепер уявіть, якби минулого сезону ЛНЗ фінішував не сьомим, а, наприклад, одинадцятим. Можливо, навіть з певною загрозою вильоту. Напевно таких наполеонівських планів та очікувань у власників не було б. І тоді б могли спокійно розвиватися.А тепер - ну, це ж очевидно, як говорив про Металіст 1925: очищення Першою лігою таким клубам край необхідне. Коли є гроші, але немає досвіду та терпіння їх використати. І все перетворюється на повний цирк.