Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Щодо Пушича в Шахтарі. Напевно треба буде про це написати більш розгор...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
872 Охват/переглядів 2025-03-06 18:38 Повідомлення №4320
Щодо Пушича в Шахтарі. Напевно треба буде про це написати більш розгорнутий текст, але, здається, я зрозумів, що його робота мені нагадує. Пушич - як початківець, потенційно талановитий молодий випусник академії, який робить перші кроки в футболі: то видає топ-матч на куражі, ентузіазмі та таланті, то провалиться, бо не вистачає фундаментальних речей - досвіду, знань, спокою та стабільності. І ось так раз за разом: за якоюсь повною дурнею, яка на голову не налазить, йде крутий тайм, де команда вражає, то круті заміни змінюють хід матчу, то ламають всю гру Шахтарю, то лідери виглядають як справжня команда та гравці, які скоро розриватимуть топліги, то їх організацію на полі хочеться показувати тренерам на навчанні, щоб не робити так. Шахтар точно є майданчиком для таких експериментів в сподіванні, що зрештою з цього щось з Пушича виросте?Шахтар має з відривом найбільші можливості в лізі, його головний конкурент не може собі дозволити трансфери навіть за пару мільйонів, має тренера-новачка та історично слабкий менеджмент, а майже найсильніший в історії Шахтар примудряється постійно або втрачати очки, або бути на тонкій межі, щоб це зробити. В УПЛ, де в принципі одиниці команд можуть дозволити когось купувати за гроші. І з всього цього висновок простий: або Шахтар знову промазав з тренером, який не може повністю розкрити потенціал цього складу, або Шахтар промазав з керівництвом, яке всім втирає, що зібрало таку чудову команду, але це не так. Або обидва фактори разом. Моя думка: соромно к 20-му туру команді з трансферами по 12-17 мільйонів програвати 7-10 очок в цій УПЛ та навіть не бути на другому місці. Як би це не закінчилося. Бо ця ліга даватиме шанси до кінця сезону. Просто такий Шахтар поки не здатен їх взяти.