Джерело
Овертайм із Сажком | Ви, певно, бачили, як вболівальники «Евертона» захейтили Миколенка піс...
1 200 Охват/переглядів
2025-01-08 08:37
Повідомлення №4106
😐 Ви, певно, бачили, як вболівальники «Евертона» захейтили Миколенка після інсайду Романо про перемовини щодо нового контракту.Головна претензія – мовляв, він й так не допомагав в атаці, а тепер ще й почав грати погано в захисті. Але передивившись матчі стало зрозуміло, що фани банально не бачать повної картини проблеми.Так, Миколенко дійсно багато та грубо напомилявся позиційно в останніх кількох іграх. Але є об’єктивні причини, чому йому стало складніше у цьому сезоні – і вони не залежать безпосередньо від нього.Річ у тому, що «Евертон» з Дайчем в захисті при позиційних атаках суперника вибудовується в 5-4-1, де Миколенко грає фактично лівого центрбека посередині, а на фланг опускається лівий вінгер та стає латералем. (перший кліп на відео)Раніше цим «латералем» і партнером Віталіка був Двайт Макніл – і, в принципі, якісно допомагав на фланзі в обороні. Але відбулася одна велика зміна, яка й стала відправною точкою проблем Миколенка.Влітку «Евертон» купив за 18 млн Ілімана Ндіає – це колись номінальний центрфорвард, а потім «десятка», а вже аж тоді вінгер. Дайч же додумався в фазі без м'яча закинути екс-страйкера на позицію лівого латераля… і він взагалі не допомагає Миколенку.Плюс втратили Амаду Онана, тож тепер опорна зона виглядає як посміховисько. У підсумку виходить наступна ситуація:• опорники пінають хуї на полі не встигають;• Ндіає навіть не намагається встигнути;• Миколенко через це опиняється в ситуаціях, де треба обирати з-поміж 3-4 рішень — і постійно губиться, бо не може адаптуватися.Він наче й робить те, що робив раніше — зміщується в центр, дублюючи позицію центрбека Брентвейта, особливо коли у Джеррода там меншість 1v2. Але якщо раніше Миколенка на фланзі страхував Макніл, закриваючи вінгера суперника, то тепер там нікого — бо Ндіає ходить пішки.Як це виглядає — в прикладах на відео. Апогей — кричуща помилка та пропущений від «Борнмута» на останньому кліпі, коли українець вже за інерцією біг в центр, хоча партнера навіть близько не було з суперником (і Віталік це бачив, двічі повернувши голову)Але списати все на одного Миколенка, звісно, легше, що в Англії й роблять. ***🤟 Розбір з трибун // Vatras