Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Zbirna.com проводить опитування в кожному клубі на найкращого гравця У...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
1 300 Охват/переглядів 2024-12-26 20:05 Повідомлення №4084
Zbirna.com проводить опитування в кожному клубі на найкращого гравця УПЛ та публікує всі відповіді. Показова закономірність для Шахтаря: з 5 опитаних бразильців лише Кевін поставив очевидно найкращого гравця не лише команди, а й всієї ліги, Судакова в топ-3, а єдиний українець, який це не зробив - Степаненко. Вже навіть не говорю про те, що Педро Енріке, Педріньойо та Кевін поставили самих себе на перше місце 😂 Але то про інше. Насправді дуже цікаво, що більшість бразильців відмітили Матвієнка, а не Судакова. Про такі речі дуже складно судити без внутрішньої інфи, але в середині команди, схоже, знову починається розподілення на табори. Так було в Шахтарі раніше: бразильці окремо, акцент на них, а українці десь на периферії, бо треба закривати ліміти. Повномасштабне вторгнення все змінило - команда стала українською та перший сезон виглядала одним цілим, а потім так само колективно злила ван Леувена. Але тепер бразильці адаптувалися і, схоже, вже може бути певна протидія та незадоволення ролями між групами. Бо начебто досі на провідних ролях українці, але очевидно, що клуб повертається до бразильського вектору та це довго тривати не буде. Це також може бути однією з причин, чому зараз командно Шахтар виглядає паршиво та кожен грає сам за себе - внутрішній командний баланс втрачено, а постійні зміни в клубі не допомагають його знайти (три тренери та незвична для Шахтаря купа трансферів за 2,5 сезонів). Але чи потрібно зараз взагалі повертатися до домінування бразильців в складі? Мені абсолютно незрозуміло навіщо. Спробуйте хоч одного спочатку продати дорожче, ніж взяли, з тих, хто вже є в складі.