Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано]
Додано 03 вер 2021

Новини м. Обухів [Підслухано]

@overhear_Obukhiv
Кількість підписників: 19 254
Фото: 3,140
Відео: 427
Посилання: 1,400
Опис:
🇺🇦Новини міста Обухів🇺🇦 🔗Телеграм-канал, де лише важлива інформація без зайвого. ✅Будьте в курсі подій нашого міста!
Джерело

Новини м. Обухів [Підслухано] | Навряд чи ці собаки дуже хотіли жити на вулицях міста… Але по вині люд...

Логотип телеграм спільноти - Новини м. Обухів [Підслухано] Новини м. Обухів [Підслухано] @overhear_Obukhiv
9 000 Охват/переглядів 2024-10-31 07:13 Повідомлення №3039
Навряд чи ці собаки дуже хотіли жити на вулицях міста… Але по вині людини вони тут опинилися - їх просто привезли під магазин...Чи не кожен житель міста знайомий з ними. Це - Чіп та Дейл. Хлопці, приблизно 1,5 роки, кастровані та вакциновані Не з усіма жителями міста в них склалися гарні відносини… Були факти агресії з боку собак до людей, і навпаки. Чи вся вина за такі вчинки лежить на собаках? Не знаємо. Але знаємо точно, що часто поведінка собак - це віддзеркалення відношення людей до них! Зараз, щоб довго не розбиратися в причинно-наслідкових зв'язках та задля спокою мешканців і безпеки самих собак !!!! (нажаль, і це - факт: найбільш популярний спосіб в нашому суспільстві зараз вирішення конфліктів безхатніх тварин і людей - це вбивство цих тварин) - їх просто необхідно забрати з вулиці.Забрати терміново, щоб зберегти життя їм та здоровʼя та нерви жителям міста. Чіпа вже забрали на підприємство 👌По Дейлу є також домовленості з підприємством - вони готові надати свою територію для перебування собаки, за що ми їм безмежно вдячні! Але!!! Там немає вольєру !!!Тому ми терміново збираємо кошти на купівлю вольєру для Дейла 🙏🙏🙏Пес і далі буде перебувати під опікою волонтерів, жити на території підприємства, вчитися 😊 і чекати на свою родину ! Кошти треба зібрати в найкоротший термін і забрати песика! Бо кожна тварина має право жити! А вина за те, що собаки на вулиці, лежить на безвідповідальних людях, а не на самих собаках! Будьмо відповідальними! І памʼятайте, що кожне життя - важливе!Посилання на банку :Вольєр Дейлу🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6eRBZ7mbmm💳Номер картки банки5375 4112 2392 2035